81-letni legendarny brazylijski piosenkarz Jards Macalé wystąpi wraz z zespołem już w najbliższy poniedziałek (11.03.2024) pierwszy raz w Polsce, w Pardon, To Tu!!

Urodzony jako Jards Anet da Silva, a nazywany Macalé – bez cienia wątpliwości, jedno z największych nazwisk muzyki brazylijskiej. Muzyczna kariera 81-letniego Jards Macale skrzyżowała ścieżki z wieloma innymi, którzy ukształtowali muzykę w Brazylii, jak np. Gal Costa, Caetano Veloso, Maria Bethânia, Gilberto Gil, Vinicius de Morais, Tom Jobim, João Donato, Criolo czy Kiko Dinucci. Jego twórczość wpłynęła na rozwój i ewolucję brazylijskiej muzyki, a on sam jest ceniony za oryginalność i eksperymentalne podejście do tworzenia utworów.

Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani, że na pierwszym i jedynym jak dotychczas koncercie w Polsce, w Pardon, To Tu wystąpi wraz z zespołem Jards Macalé, który na koncercie złoży porywający hołd swojemu debiutanckiemu solowemu albumowi, przełomowemu arcydziełu wydanego w 1972 roku. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Info: Jards Macalé – Brazylijska Legenda Pierwszy Raz w Polsce

Facebook Wydarzenie: Jards Macalé – Brazylijska Legenda Pierwszy Raz w Polsce

Bilety:  https://pardontotu.pl/programme/  i u nas przy barze (bilety kolekcjonerskie)