Wprowadziliśmy dla was zamówienia “na dowóz”, czyli możecie do waszych domów zamówić jedzenie, bezalkoholowe napoje, książki, gazety i płyty LP / CD z Pardonowego menu i asortymentu.
 
Na początek udostępniamy wam możliwość telefonicznego zamówienia pod numerem +48 504 035 449. Codziennie od godziny 11:00 do 21:30 możecie składać zamówienia na wszystkie dania z naszego nowego (dołączonego do tego posta) menu zaznaczone literą D i wszystkie napoje, a książki i płyty z dostępnych katalogach lub informacji na naszej stronie internetowej lub instagram.
 
W związku z tym, że jest to dla nas nowa sytuacja, ograniczamy najpierw dowozy na regiony Śródmieście, Stary Mokotów, Stara Ochota, Filtry, Mirów. Z czasem chcemy rozszerzyć mapę dowozów, niemniej zawsze warto do nas zadzwonić i się zapytać, czy możemy zrobić wyjątek 🙂
 
Obowiązują ceny z naszego menu, natomiast musimy doliczyć do każdego zamówienia dopłatę 5 zeta za dowóz, a minimalna wartość zamówienia jest 25 zeta. Płatność tylko kartą.
 
Oczywiście wciąż codziennie od godziny 09:00 do 23:00 obowiązuje też tryb składania zamówień “na wynos”u nas na miejscu.
 
Jeśli wasz czas jest ograniczony i nie chcecie czekać na wasze dania, to możecie również do nas zadzwonić i zamówić danie na konkretną godzinę.
 
Żywimy głęboką nadzieję, że ten dla nas wszystkich nowy rozdział w naszej historii przybliży choćby na chwile klimat Pardonu do waszych domów.
Uprzejmie przepraszamy i zarazem prosimy też o wyrozumiałość, jeśli na początku nie wszystko pójdzie gładko.