Zespól LOTTO i współtwórca duetu SYNY, muzyk 1988 niebawem w Pardon, To Tu!

W przyszłą niedziele, 08.12.2019 o godzinie 20:30, na naszym ostatnim w tym roku wieczorze muzycznym będziemy mieli zaszczyt usłyszeć dwa koncerty wykonawców, którzy dla naszej historii mają niezwykłe znaczenie. 5 lat minęło od pierwszego ich koncertu w Pardonie, a 7 lat od jego pierwszego występu, kiedy zagrał w Pardon, To Tu set z Robertem Piernikowskim (aka duo P/E). Drodzy goście, bardzo serdecznie zapraszamy na wieczór z zespołem LOTTO i muzykiem 1988.

Uwaga: Tego wieczoru na sali nie będzie miejsc siedzących. Wyjątkowo i w bardzo ograniczonej liczbie możliwości siedzenia będą wyłącznie na naszej antresoli. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym na naszej antresoli o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

➳ Niedziela, 08.12.2019 – g. 20:30
➳ Bilety: 39 PLN (przedsprzedaż) i 49 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Pierwszy koncert: 1988 – elektronika

Drugi koncert: LOTTO

Mike Majkowski – gitara basowa
Łukasz Rychlicki – gitara, gitara basowa
Paweł Szpura – perkusja

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going. w EMPIKACH oraz w “Pardon, To Tu” przy barze (bilety kolekcjonerskie). Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

1988 (Przemysław Jankowiak)

Pochodzący ze Szczecina, mieszkający obecnie w Gdyni producent, kompozytor, muzyk. Współtwórca duetu Syny, z którym wydał dwie płyty „Orient” oraz „Sen”. Autor solowej płyty „Gruda”. Pracował z wieloma czołowymi postaciami polskiej sceny hiphopowej oraz niezależnej, z jego produkcji korzystali m.in. Lotto, Pezet, Rosalie., Włodi, Jetlagz, czy Kristen. Primeshit Quality.

Lotto

Zespół założony pod koniec 2012 roku, skupiający trzy kreatywne umysły współczesnej muzyki. Razem eksplorują granice takich rodzajów muzyki jak improv, country, noise, minimalizm, tworząc muzykę hipnotyczną i wzruszającą jednocześnie.

Debiutancki album ASK THE DUST został wydany pod koniec 2014 roku przez LADO ABC. Drugi album LOTTO został wydany w kwietniu 2016 roku przez wytwórnię Instant Classic i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki. M. in. w plebiscycie Gazety Wyborczej na płytę roku, ELITE FELINE, zajęła pierwsze miejsce. Podobnie na portalu beehype, gdzie także głosowało kilkudziesięciu dziennikarzy.

Trzecia płyta zespołu, zatytułowana VV ukazała się w październiku 2017 roku, także nakładem wytwórni Instant Classic. Muzyka zawarta na tej płycie kieruje zespół w nowe rejony, zmieniło się też instrumentarium. Zespół często wykorzystuje brzmienie dwóch gitar basowych, zrezygnował też z używania kontrabasu.

W 2019 roku ukazuje się Epka PIX, ukazująca inne oblicze zespołu, stworzona przy pomocy strzępków wcześniejszych nagrań i instrumentów elektronicznych. Nie została zarejestrowana podczas sesji na żywo, tak jak to było do tej pory.

Więcej informacji + Bilety: https://pardontotu.pl/event/lotto-1988-syny/?event_date=2019-12-08