Saksofonista Maciej Obara w zastępstwie za Davida Murray’a!!

******************INFO 12.10.2023 – 00:39 ************************

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wczorajszą środową wieczorną informacje od managementu saksofonisty Davida Murray’a, że z powodów związanych z jego paszportem, nie będzie on w stanie na czas polecieć ze Stanów Zjednoczonych do Polski na jego koncert w “Pardon, To Tu”.

Zdajemy sobie z tego sprawę, że ta informacja jest ogromnym rozczarowaniem, nie tylko dla naszej publiczności i dla nas, lecz też dla pozostałych muzyków tego tria, czyli kontrabasisty Ingebrigta Haker-Flaten oraz perkusisty Paala Nilssen-Love, którzy notabene już są u nas na miejscu w Warszawie.

Po konsultacji z pozostałymi muzykami, zdecydowaliśmy jednak, że nie chcemy odwoływać koncertu, tylko umożliwić pozostałymi muzykami tego tria zagrania na naszej scenie z godnym zastępstwem za Davida Murraya.

Po krótkotrwałym namyśle i zdecydowanej aprobacie ze strony kontrabasisty Ingebrigta Haker-Flaten i perkusisty Paala Nilssen-Love udało nam się w ostatniej chwili zaprosić i przekonać – jako zastępstwo za Davida Murray’ego – niezrównanego, współpracującego na co dzień z elitarną wytwórnią ECM muzyka, saksofonistę Macieja Obarę, który swoim niezwykle wyrazistym saksofonowym głosem jest idealnym uzupełnieniem do ww. sekcji rytmicznej.

Natomiast w związku z tym, że David Murray nie przyleci do Polski na ten koncert, a jednak chcielibyście zrezygnować z uczestnictwa w dzisiejszym czwartkowym koncercie, to chcemy dać naszym gościom możliwość zwrotu zakupionych biletów i w tym przypadku prosimy w przeciągu 7 dni (od 12.10. do 19.10.2023) postępować jak poniżej:

Jesli bilety zostały kupione przez nasza stronę internetową www.pardontotu.pl:

– należy zgłosić się do biura obsługi klienta kicket.com, tel. 22 699 99 40 lub adres email: info@kicket.com Zwrot płatności zostanie przesłany do 48h godzin

Jeśli bilety zostały zakupione przez naszego pośrednika biletowego GOING:

– należy zgodnie z instrukcją wypełnić formularz na stronie https://goingapp.pl/moj-bilet i w przeciągu 5 dni środki zostaną zwrócone na konto

Jeśli bilety zostały zakupione u nas przy barze (tzw. bilety kolekcjonerskie):

– to codziennie od 09:00 do ostatniego gościa istnieje możliwość dokonania zwrotu za bilet w formie tzw. “zwrotu na kartę” na konto osoby zwracającej bilet

Wobec całej tej sytuacji mamy nadzieje, że jednak zobaczymy się dzisiejszego wieczoru na koncercie saksofonisty Macieja Obary, kontrabasisty Ingebrigt Haker-Flatena i perkusisty Paala Nilssen-Love i w imieniu zespołu, naszym i managementu Davida Murreya przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na to że ww. rozwiązania spotkają się z waszym zrozumieniem.

PS.: Trwają też pracę nad nową datą koncertu w oryginalnym składzie na przyszły rok, i jak tylko otrzymamy ostateczne potwierdzenie konkretnej daty, to będziemy was o tym informować.

******************INFO 12.10.2023 – 00:39 ************************