Uratujmy Radio Kapitał!

Możesz uratować Radio Kapitał – nie wysoką, a symboliczną kwotą! 🔥

👉 Walczyliśmy dzielnie, ale zostały 2 tygodnie do końca zrzutki i zebraliśmy nieco ponad połowę wymarzonej kwoty. Właśnie dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia, bo bez niego, jedyne w Polsce radio społecznościowe – Radio Kapitał, przestanie istnieć.
Jak możesz pomóc? 💦

Wpłać pieniądze na zrzutkę, otrzymując jedną z wielu nagród, lub … udostępnij naszą akcję i poproś o wsparcie znajomych – niech każdy wie o naszej zbiórce! Bez tych małych gestów, nie pójdziemy dalej i nie dotrzemy do osób, które byłyby zainteresowane wykupieniem jednej z nagród.

🔸Dlaczego Radio potrzebuje wsparcia?
Od spontanicznej akcji kilku osób radio rozrosło się do organizmu, który wymaga nieustającego, profesjonalnego zaangażowania. Kapitałem Radia Kapitał są ludzie. Audycje tworzy wolontaryjnie ogromna społeczność, a kilka osób stale dba, aby były one nadawane i archiwizowane. Jest nas 300 autorek i autorów, tysiące słuchaczek i słuchaczy, 260 audycji, ponad 4000 odcinków w stale dostępnym archiwum… i ZERO na koncie. Ach, a poza tym… zaczynamy kolejny cykl koncertów, budujemy studio nagraniowe i nie chcemy przestawać!
🔹 Na co zbieramy?

– godne wynagrodzenie dla zespołu redakcyjnego;
– pracę nad powiększeniem zasięgu i nowe projekty (festiwal, wydawnictwa);
– techniczne doposażenie studiów radiowych;
– stworzenie radiowej aplikacji.

W zamian za wsparcie, oferujemy wyjątkowe nagrody takie jak płyty, ubrania czy bilety na wydarzenia kulturalne. Otrzymaliśmy je od osób i instytucji, dla których wartości Radia Kapitał są bliskie.
Informacje o nagrodach i ich twórcach będą udostępniane na wydarzeniu. Dołóż się do budowy Radia Kapitał, wykupując jedną z nich!

UWAGA! Wszystkie nagrody prześlemy po zakończeniu zbiórki!