Portugalski Free Jazz i wyjątkowi goście w Pardon, To Tu!

Gdzie ten Jazz? W ich przypadku pasowałoby bardziej pytanie gdzie ten szalony Free Jazz z mocnymi, bujającymi i tłustymi riffami z konkretną dawką energii. I oto oni, dwóch Portugalczyków połączyło siły z dwoma braćmi z Teksasu, a ich muzyka jest ciągłym przeciąganiem liny między punk metalem a cool jazzem. Elektryczność improwizowanego rocka jest równoważona przez post-bopowy swing. Brzmi dobrze? Zatem warto przedstawić na gitarze lidera zespołu Luís Lopes, na saksofonie Rodrigo Amado (który już u nas wystąpił w starym Pardonie) i dwóch braci, synów wielkiego trębacza Denisa Gonzales, perkusistę Stefana Gonzalez i kontrabasistę Aarona Gonzalez!

Ale to nie wszystko, tego wieczoru na naszej scenie wystąpią również znakomity flecista, kompozytor i wokalista Dominik Strycharski i wyjątkowy pianista Grzegorz Tarwid. Zapraszamy bardzo serdecznie!

 

➳ Czwartek, 14.10.2020 – g. 20:30
➳ Bilety: 39 PLN (przedsprzedaż) i 49 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

➳ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, niemniej na tym koncercie zapewnimy miejsca siedzące przed sceną jak i na antresoli

Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

Luís Lopes (PT) – gitara elektryczna
Rodrigo Amado (PT) – saksofon tenorowy
Aaron Gonzalez (US) – kontrabas
Stefan Gonzalez – (US) – perkusja

Dominik Strycharski (PL) – flety proste, wokal, elektronika
Grzegorz Tarwid (PL) – piano, syntezatory

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

UWAGA: W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 stworzyliśmy dwie pule biletów: Jedna dla osób które nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID i druga dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID który potwierdza m.in. pełne zaszczepienie. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu i weryfikacji przed wejściem na koncert. Dla osób bez certyfikatu udostępnimy “na bramce” formularze z oświadczeniem COVID’owym.

Link do wydarzenia na Facebooku: