Po dwóch latach przerwy wracamy 31.12.2019 z naszą tradycyjną domówką!!!

Po dwóch latach przerwy wracamy z naszą tradycyjną domówką i po raz siódmy zapraszamy wszystkich na wspólnie spędzony czas w dniu 31.12.2019.

Od 19.12. (czwartek, g. 18:00) do 30.12 będą trwać przy barze zapisy na listę gości. Obowiązkiem jest przyjść osobiście do ‘Pardon, To Tu’ i się zapisać.

UWAGA: Tylko osoby które będą 31.12 zapisane na naszej liście gości mogą uczestniczyć w domówce, niestety nikogo nie będziemy wpuszczać z “ulicy”.

Wstęp: 80 zł

Co was czeka:

Przy wejściu dla każdego będą 3 kupony do wyboru (tak samo jak w poprzednich latach na Placu Grzybowskim):

– 1 kupon na 0,5l wódki (żołądkowa czysta de luxe)
– 1 kupon na 1,0l wina
– 1 kupon na 5 dowolnych piw / cydr Dzik z Beczki (do 15 zł za piwo)

Prosilibyśmy abyście wzięli ze sobą własne KIELISZKI, bo tylu nie mamy…

Będzie jak zwykle coś do przegryzienia (Focaccia itp.), ale lepiej abyście przynieśli tradycyjnie własne jedzenie. Niżej więcej na ten temat.

Nie mamy nic przeciwko aby wnieść własnego szampana, ale tylko szampan. (Innych alkoholi, soków, napojów gazowanych prosimy nie wnosić do lokalu) – natomiast nie udostępnimy wam kieliszków do tego szampana, prosimy przynieść własne kubki.

Nie mamy nic przeciwko, aby goście przynieśli własne ciasta, sałatki, kanapki itp., wręcz przeciwnie, zachęcamy was do tego!

Cena biletu nie obejmuje jedzenia.

Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy to brać pod uwagę, tzn. wykorzystamy wszystkie możliwe stoliki i krzesła do siedzenia, lecz nie dla wszystkich możemy to zagwarantować.

UWAGA: Antresola tego dnia będzie zamknięta!!! Wynika to z zapewnienia bezpieczeństwa.

Jak co roku jest to dla nas jedyna możliwość aby się też pobawić, zatem prosimy o wyrozumiałość jesli barmani nie będą trzeźwi.

Co do muzyki, to zobaczymy; ma być taneczna muzyka i co tam nam wpadnie do gustu… – – jak zwykle prosimy nie ingerować w nasz wybór muzyczny, tzn. nie będzie puszczane nic z youtube albo ze stick’ow itp. albo ‘spełnienie marzeń / życzeń’.

Ważne: Wszyscy będą SIEDZIEĆ RAZEM przy stołach!!! Nie będzie osobnych stolików.. za to parkiet do tańczenia albo stania…

Co jeszcze? Chyba wszystko. Jeśli byłyby jakieś pytania, to jesteśmy do waszej dyspozycji.

czekamy na was

pozdrawiamy

Pardon, To Tu