Pardon, To Tu / STAYED TUNED! / Coronavirus

Drodzy Goście,

…od północy, z piątku na sobotę 14.03.2020 r. do odwołania Pardon, To Tu zostanie zamknięty….

Chyba nikt z nas parę tygodni temu nie przewidział, w jakich ciężkich czasach przyszło nam żyć. W związku z niepokojącą, globalną sytuacją spowodowaną przez nowego koronawirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę COVID-19, od północy w sobotę, 14.03.2020 r. w Polsce zostanie wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego.

Oczywiście dzisiejsza decyzja dotyczy również nas i dlatego od północy, z piątku na sobotę 14.03.2020 r. do odwołania Pardon, To Tu zostanie zamknięty. Ponadto w tym tygodniu prowadziliśmy intensywne rozmowy z managerami i muzykami i w uzgodnieniu z nimi zdecydowaliśmy o odwołaniu wszystkich naszych już ogłoszonych i zaplanowanych wydarzeń do końca kwietnia 2020 r.:

21.03.2020: Ceramika dla dzieci – zajęcia w Pardon, To Tu
30.03.2020: Ex-Eye (Stetson / Fox / Ismaily / Summerfield) w Pardon, To Tu
31.03.2020: Spotkanie z Łukaszem Najderem / Moja osoba
09. & 10.04.2020: 2 Nights with Terry Riley & Gyan Riley w Pardon, To Tu

W uzgodnieniu z naszym operatorem Going. dla wyżej wymienionych koncertów (Ex-Eye / Terry Riley & Gyan Riley) uruchomiliśmy procedurę zwrotów biletów i każda osoba, która zakupiła bilet przez Going otrzyma maila z dalszymi instrukcjami.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci EMPIK mogą zwrócić bilety od poniedziałku, 16.03.2020 w każdym EMPIK’u.

Osoby, które zakupiły bilety kolekcjonerskie w Pardonie przy barze, będą miały możliwość dokonania zwrotu biletów po ponownym otwarciu lokalu u nas na miejscu. Wtedy zwrot pieniędzy nastąpi w gotówce lub na kartę płatniczą, w zależności jakim sposobem zostały zakupione bilety.

Na koniec chcielibyśmy wam wszystkim życzyć przede wszystkim zdrowia. Nie słuchajcie fakenews’ow, śledźcie stronę Ministerstwo Zdrowia, nie wpadajcie w panikę. Jesteśmy w tej sytuacji wszyscy razem, uważajmy na siebie, przestrzegajmy zaleceń i wtedy wszystko wróci do normy i będziemy mogli się na nowo cieszyć życiem.

Nie znikamy, sprobujemy wam umilić ten czas z postami niekoniecznie związanymi z wirusem. A jak tylko wrócimy, to obiecujemy wam, że pierwszego wieczoru wódeczka pójdzie na koszt domu.

Trzymajcie się mocno! Już za wami wszystkim tęsknimy! Do zobaczenia!

PS.: Jakby co, to nie jest zdjęcie z dziś.

Magda i Daniel