‘Pardon, To Tu’ Nominowane Do Nagrody ‘WDECHY 2015’

Jesteśmy po raz trzeci z rzędu nominowani do kulturalnej nagrody “Wdechy” jako “Miejsce Roku”. Bardzo sie cieszymy z nominacji i szczególnie z uzasadnienia pana Łukasza Kamińskiego:
“Piąty rok świetnej działalności. Gdyby wszystkie lokale w Warszawie – od klubów, przez bary i klubokawiarnie – trzymały niezmiennie tak stabilnie wysoki poziom, życie muzyczno-nocno-kulturalne kwitłoby jeszcze intensywniej. Pod względem programu Pardon To Tu nie ma w Polsce wielu sobie równych, regularnie i sporym natężeniu grywa tu światowa czołówka nowoczesnego jazzu, awangardy, muzyki improwizowanej, folku. Co więcej klub nie sięga po pomoc wielkich sponsorów, nie szuka wsparcia u nikogo, kto mógłby żądać artystycznego kompromisu, a opiera się na wyczuciu, guście prowadzących klub Daniela Radtkego i Magdaleny Dudek. To już trzecia z rzędu nominacja do Wdech dla Pardon, To Tu.” – Łukasz Kamiński

Zatem, jesli waszym zdaniem Pardon, To Tu powinno dostać Wdechę, do 29 stycznia wyślij sms pod nr 71466 o treści WDECHY.10.TWOJE IMIE I NAZWISKO (bez polskich liter i zachowując spację między imieniem i nazwiskiem). Koszt jednego sms-a to 1,23 zł z VAT.

Wiecej informacji:

https://www.facebook.com/events/190888587931366/