Warsaw Summer Jazz Days: Łoskot (Mikołaj Trzaska | Piotr Pawlak | Olo Walicki | Macio Moretti)

Event details

  • Tuesday | 06.07.2021
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa
  • 513191641

Podczas naszej tegorocznej pierwszej współpracy z legendarnym festiwalem “Warsaw Summer Jazz Days” na początku lipca będziemy gościć aż trzy zespoły. Drugiego dnia (wtorek, 06.07.2021) wystąpi u nas prawdziwa gratka dla fanów dawnej trójmiejskiej sceny yassowej i napawa nas dumą, że zgodzili się aby u nas zagrać: Mikołaj Trzaska, Piotr Pawlak, Olo Walicki i Macio Moretti czyli zespół Łoskot. Zapraszamy bardzo serdecznie! Wstęp Wolny.

➳ Wtorek, 06.07.2021 – g. 20:30
➳ Bilety: Wstęp Wolny
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

➳ Mikołaj Trzaska – saksofon
➳ Piotr Pawlak – gitara
➳ Olo Walicki – kontrabas
➳ Macio Moretti – perkusja

Uwaga, na tym koncercie nie będzie miejsc siedzących, tylko stojące.

Prosimy zapoznać się poniżej z informacjami dotyczącymi COVID-19.

Nazwa „Łoskot” fanom muzyki kojarzy się przede wszystkim z jednym z najważniejszych zespołów trójmiejskiej sceny yassowej. Jego działalność to przełom wieków, a dokładnie lata 1993 – 2005: czasy rewolucji, która niczym słona fala znad morza wdzierała się w głąb krajowej sceny muzycznej, zmieniając oblicze jazzu i rocka. Grupa nagrała cztery albumy i zagrała masę szałowych koncertów. Łoskot zawiesił swoją działalność , kiedy powoli zaczęła wyczerpywać się formuła sceny yassowej.

W sierpniu 2017 roku odpowiadając na zaproszenie OFF Festivalu Loskot zagrał bardzo dobrze przyjęty koncert festiwalowy, wydany potem jako oficjalny bootleg I poparty imponującą trasą koncertową.

Z post-pandemicznego letargu Łoskot wybudziło zaproszenie na festiwal Warsaw Summer Jazz Days.

Wydaje się, że to idealny moment na premierę najnowszego studyjnego albumu zespołu, nagranego w legendarnym studio S4 w Warszawie.

COVID-19

1. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc wewnątrz klubu podczas koncertu jest ograniczona, niemniej jednak po osiągnięciu wyznaczonego limitu, osoby z Unijnym Certyfikatem COVID (sprawdź szczegóły: https://www.gov.pl/web/certyfikat/o-certyfikacie-informacje) będą miały wciąż możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu informacji czy dana osoba przebyła chorobę COVID-19 lub posiada negatywny wynik testu COVID-19 lub została zaszczepiona przeciwko COVID-19.

2. Niezmiennie dodatkowym wymaganym warunkiem uczestnictwa w koncertach jest wypełnienie i podpisanie przed wejściem do klubu oświadczenia o stanie zdrowia oraz pozostawienie swoich danych kontaktowych.

3. Klub “Pardon, To Tu” zapewni odpowiednią ilość oświadczeń, niemniej w miarę możliwości prosimy o wcześniejsze wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia dostępnego pod poniższym adresem:
https://tc-assets-dep.s3.amazonaws.com/…/oswiadczenie… – lub – https://pardontotu.pl/…/O%C5%9AWIADCZENIE-UCZESTNIKA…

4. Mając na uwadze konieczność wypełnienia ww. oświadczenia przed wejściem na wydarzenie prosimy o przybycie z wyprzedzeniem, niezbędnym do wypełnienia i złożenia dokumentu. Zalecany czas przybycia – 60 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

5. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki.

6. Prosimy o dezynfekcję rąk środkami dezynfekcyjnymi dostępnymi przed wejściem na wydarzenie

7. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzeń.

Mimo wszystkich ww. zasad uczestnictwa w koncercie życzymy wszystkim udanego wieczoru. Do zobaczenia!