Warsaw Summer Jazz Days: Horny Trees (Paweł Szamburski | Maciej Trifonidis | Hubert Zemler)

Event details

  • 05.07.2021
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa
  • 513191641

Niedawno temu Pardon, To Tu świętowało swoje 10-lecie i nie próbujemy nawet ukryć ekscytacji, że po raz pierwszy w naszej historii będziemy współpracować z legendarnym festiwalem “Warsaw Summer Jazz Days”. Pierwszego wieczoru zagości u nas wyjątkowe trio, które specjalnie na tę okazję postanowiło po latach wznowić zespół. Jest to dla nas ogromna radość zaprosić wszystkich na koncert tria Horny Trees, czyli Pawła Szamburskiego, Macieja Trifonidisa i Huberta Zemlera. Będzie to wyjątkowy wieczór! Wstęp Wolny.

➳ Poniedziałek, 05.07.2021 – g. 20:30
➳ Bilety: Wstęp Wolny
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

➳ Pawel Szamburski – klarnety
➳ Maciej Trifonidis – bas
➳ Hubert Zemler – perkusja

Uwaga, na tym koncercie nie będzie miejsc siedzących wewnątrz, tylko zewnątrz w naszym ogródku, gdzie będzie można słyszeć koncert z głośników.

Prosimy zapoznać się poniżej z informacjami dotyczącymi COVID-19.

Horny Trees to trio legenda, to opowieść o dzikiej energii lasu, o żywotności nieokiełznanych pędów, z których wyrasta wielka forma. Dąb na ten przykład. Ci niestrudzeni eksploratorzy dźwiękowej kosodrzewiny spotkają po latach na jednej scenie zbitej z solidnych dech. Nie da się ukryć, że zagubili swój trop i parę lat podróżowali samotnie – gdzieś w gęstej dżungli życia. Jednak gruntowna wspólnota wartości oraz wzajemna chęć ponownego spotkania wygrała ponad podziałami i oto 5 lipca 2021 w czasie postpandemicznego odpustu – znowu staną razem, gotowi do boju o lepsze jutro. Maciej Trifonidis, Paweł Szamburski oraz Hubert Zemler wspólnie na scenie Pardon To Tu w ramach WSJD 2021! Co za okazja, co za spotkanie, co za muzyka. Warto być.

Paweł Szamburski

artysta od 20 lat aktywny na scenie muzyki niezależnej, skupionej głównie wokół środowiska Lado ABC. Z zespołem Bastarda we współczesny sposób reinterpretuje muzykę dawną i średniowieczną, a ostatnio także chasydzkie Niguny czy portowe Fado. W duecie SzaZa działa na polu interdyscyplinarnym. Komponuje dla filmu, teatru, kina niemego oraz słuchowisk radiowych. Tworzy projekty solowe min: „Ceratitis Capitata” z muzyką liturgiczną wielkich religii basenu Morza Śródziemnego czy „Uroboros” o wiecznej pętli życia i śmierci bazujący na źródłach ludowych.

Maciej Trifonidis

producent, multiinstrumentalista, kompozytor, producent muzyczny i animator kultury. Od niedawna redaktor w krakowskim Radio JazzKultura. Artysta jest także założycielem i liderem zespołów: Acoustic Ethno Orchestra, TRIFONIDIS ORCHESTRA, 3275 kg ORCHESTRA, Tricphonix, Trifonidis POLIN Projekt, Trifonidis ‘Motion Pictures’ Project, 15 cm above the ground, oraz zespołów/orkiestr warsztatowych, edukacyjnych. Współtworzy formację Horny Trees i jest właścicielem wydawnictwa SlowdownRecords. Na muzykę, którą tworzy wpływ ma fascynacja muzyką etniczną i instrumentami ludowymi, dzieciństwo spędzone w Afryce Północnej, liczne podróże oraz polsko-greckie korzenie. Organizuje i współtworzy projekty o charakterze muzycznym, interdyscyplinarnym i edukacyjnym.

COVID-19

1. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc wewnątrz klubu podczas koncertu jest ograniczona, niemniej jednak po osiągnięciu wyznaczonego limitu, osoby z Unijnym Certyfikatem COVID (sprawdź szczegóły: https://www.gov.pl/web/certyfikat/o-certyfikacie-informacje) będą miały wciąż możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu informacji czy dana osoba przebyła chorobę COVID-19 lub posiada negatywny wynik testu COVID-19 lub została zaszczepiona przeciwko COVID-19.

2. Niezmiennie dodatkowym wymaganym warunkiem uczestnictwa w koncertach jest wypełnienie i podpisanie przed wejściem do klubu oświadczenia o stanie zdrowia oraz pozostawienie swoich danych kontaktowych.

3. Klub “Pardon, To Tu” zapewni odpowiednią ilość oświadczeń, niemniej w miarę możliwości prosimy o wcześniejsze wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia dostępnego pod poniższym adresem:
https://tc-assets-dep.s3.amazonaws.com/…/oswiadczenie… – lub

Oświadczenie covidove – Pardon, To Tu

4. Mając na uwadze konieczność wypełnienia ww. oświadczenia przed wejściem na wydarzenie prosimy o przybycie z wyprzedzeniem, niezbędnym do wypełnienia i złożenia dokumentu. Zalecany czas przybycia – 60 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

5. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki.

6. Prosimy o dezynfekcję rąk środkami dezynfekcyjnymi dostępnymi przed wejściem na wydarzenie

7. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzeń.

Mimo wszystkich ww. zasad uczestnictwa w koncercie życzymy wszystkim udanego wieczoru. Do zobaczenia!