Warsaw Summer Jazz Days: Contemporary Noise Duo (Kuba Kapsa / Bartek Kapsa)

Event details

  • Wednesday | 07.07.2021
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa
  • 513191641

Trzeciego dnia naszej tegorocznej pierwszej współpracy z legendarnym festiwalem “Warsaw Summer Jazz Days” będziemy świadkami wyjątkowego koncertu dwóch muzyków, braci, Bartka i Kuby Kapsy, znanych przede wszystkim jako założyciele Contemporary Noise Quintet, choć wielu pamięta ich także jako muzyków nieistniejącego zespołu Something Like Elvis. Bardzo się cieszymy, że swój pierwszy koncert aka Contemporary Noise Duo zagrają właśnie w Pardon, To Tu. Zapraszamy bardzo serdecznie! Wstęp Wolny.

➳ Środa, 07.07.2021 – g. 20:30
➳ Bilety: Wstęp Wolny
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Uwaga, na tym koncercie nie będzie miejsc siedzących, tylko stojące.

Prosimy zapoznać się poniżej z informacjami dotyczącymi COVID-19.

COVID-19

1. W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc wewnątrz klubu podczas koncertu jest ograniczona, niemniej jednak po osiągnięciu wyznaczonego limitu, osoby z Unijnym Certyfikatem COVID (sprawdź szczegóły: https://www.gov.pl/web/certyfikat/o-certyfikacie-informacje) będą miały wciąż możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu informacji czy dana osoba przebyła chorobę COVID-19 lub posiada negatywny wynik testu COVID-19 lub została zaszczepiona przeciwko COVID-19.

2. Niezmiennie dodatkowym wymaganym warunkiem uczestnictwa w koncertach jest wypełnienie i podpisanie przed wejściem do klubu oświadczenia o stanie zdrowia oraz pozostawienie swoich danych kontaktowych.

3. Klub “Pardon, To Tu” zapewni odpowiednią ilość oświadczeń, niemniej w miarę możliwości prosimy o wcześniejsze wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia dostępnego pod poniższym adresem:
https://tc-assets-dep.s3.amazonaws.com/…/oswiadczenie… – lub – https://pardontotu.pl/…/O%C5%9AWIADCZENIE-UCZESTNIKA…

4. Mając na uwadze konieczność wypełnienia ww. oświadczenia przed wejściem na wydarzenie prosimy o przybycie z wyprzedzeniem, niezbędnym do wypełnienia i złożenia dokumentu. Zalecany czas przybycia – 60 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

5. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki.

6. Prosimy o dezynfekcję rąk środkami dezynfekcyjnymi dostępnymi przed wejściem na wydarzenie

7. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzenia oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzeń.

Mimo wszystkich ww. zasad uczestnictwa w koncercie życzymy wszystkim udanego wieczoru. Do zobaczenia!