Wojtek Traczyk Quintet [PL]

Event details

  • Monday | 25.04.2016
  • 20:30
  • 25 PLN

KUP BILET / BUY TICKETS

Nowy kwintet kontrabasisty Wojtka Traczyka, który zagra kompozycje tego nietuzinkowego muzyka, zagości u nas w poniedziałek, 25.04.2016 w ‘Pardon, To Tu’.

▶ Wojtek Traczyk Quintet
▶ Poniedziałek, 25.04.2016, g. 20:30
▶ Bilety: 25 PLN

▂ Wojtek Traczyk – kontrabas
▂ Ray Dickaty – saksofon
▂ Kamil Szuszkiewicz – trąbka
▂ Tomasz Duda – saksofon
▂ Paweł Szpura – perkusja

 

▌Bilety są dostępne w ‘Pardon, To Tu’ przy barze / za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl/ lub przed koncertem ‘na bramce’. Dla studentów, uczniów, emerytów, bezrobotnych przysługuje – za okazaniem ważnej legitymacji – na każdy koncert zniżka w wysokości 10 pln. Te tzw. ‘wejściówki’ będzie można zakupić wyłącznie przed samym koncertem ‘na bramce’ (nie w przedsprzedaży) i do wyczerpania zapasów. ▌

 

▶ Wojciech Traczyk

kontrabasista, basista, kompozytor i improwizator od lat eksplorujący różne muzyczne style, poszerzając tym samym horyzonty, wzbogacając i stale przedefiniowując swój język muzyczny. Kształcił się w PSM im. F.Chopina w Warszawie, na Wydziale Jazzu w AM im. K.Szymanowskiego w Katowicach, na Wydziale Matematyki UW i w zespołach starszych / mądrzejszych / lepszych.

Współpracował z różnymi artystami i zespołami, między innymi z: Władysławem Jagiełło, Jimem Bakerem, Davem Rempisem, Aramem Sheltonem, Maria Peszek, Gaba Kulka, Sufity, Neurasja, Tworzywem Sztucznym, Muzykoterapia, The Light, Kamil Szuszkiewicz Band, Młynarski Plays Młynarski, Wacław Zimpel, Kapacitron…

W 2012 roku, zainspirowany bardzo ciekawą preparacją kontrabasu, której autorem jest Hubert Połoniewicz, nagrał płytę na kontrabasie solo, która ukazała się nakładem Multikulti. Natomiast w 2014 roku ukazała się druga solowa płyta „Dziekuję, dobrze” z piosenkami.

 

▶ Patronaty Medialne

Dwójka – Program 2 Polskiego Radia
Jazzarium.pl
PopUpMusic.pl
JazzSoul.pl
Instytut Improwizacji
JazzPRESS
musicNOW
Uwolnij Muzyke
FYH
5kilo kultury
Kultura dla Studenta SGH
Warszawski Serwis Kulturalny
UW/AŻAJ
Radio Aktywne
Warsaw Insider
Polish Jazz
Glissando

 

TraczykKwintet