Warsztaty plastyczne NO TO HOP!

Event details

  • 16.04.2016
  • 12:00
  • wstęp wolny

Podczas sobotnich warsztatów z Kropka w kropkę wykonamy zabawki inspirowane jedną z najstarszych gier zręcznościowych – Kendamą. Do wykonania naszej wersji zabawki będziemy potrzebować plastikowych butelek, sznurka oraz piłeczek ping-pong-owych. Jesteście ciekawi jaki będzie efekt końcowy? Przyjdźcie na nasze warsztaty wraz z dziećmi i przekonajcie się sami!

Gość specjalny: Tomasz Madej- specjalizujący się w tradycyjnych grach azjatyckich 🙂

Projekt „Kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.