Warsztaty plastyczne MUZYKA DLA MALUCHA

Event details

  • Saturday | 06.02.2016
  • 12:00
  • wstęp wolny

Wraz z Kropka w kropkę zapraszamy na warsztaty z tworzenia instrumentów muzycznych. Wykorzystując na pozór niepotrzebne rzeczy stworzymy m.in. fantastyczne grzechotki, bębenki, kołatki. Następnie ozdobimy je wedle własnych pomysłów, a na koniec zajęć wykorzystamy do wspólnego muzykowania!:)


Projekt „Kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie.