Warsztaty plastyczne – Flowers Forever

Event details

  • Saturday | 09.07.2016
  • 12:00

Lipiec to cudny przepełniony zapachami miesiąc. Pełnia lata, soczysta zieleń i kwiaty wprawiają nas w dobry nastrój. Dlatego na najbliższych warsztatach spróbujemy zatrzymać ten kawałek lata dla siebie. Co będziemy robić: Będziemy łączyć ekologię ze sztuką, wykorzystując “śmieci” w kreatywny sposób!


Projekt „kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności plastycznych, a także odkrycie talentów i możliwości jakie kryją się w każdym dziecku. Chcielibyśmy, aby Kropka w kropkę… była pozytywną energią inspirującą innych do działania, a także przyjemnym akcentem w ferworze codziennego życia.