Warsztaty plastyczne dla dzieci – PIŁKARSKIE ROZGRYWKI

Event details

  • Saturday | 23.05.2015
  • 12:00
  • wstęp wolny

Na wszystkich uczestników warsztatów Kropka w kropkę czekają prawdziwe piłkarskie emocje! Będzie mnóstwo znakomitej zabawy i kreatywnych działań. Ze zwykłych pudełek po butach stworzymy mini kolorowe piłkarzyki czyli coś z niczego z zabawy na całego!


Szalonych marzycieli ciekawych świata zapraszamy na niezapomnianą przygodę z lataniem. W sobotnie popołudnie wcielimy się w rolę konstruktorów. Będziemy projektowąć, wycinać i łączyć wszystkie elementy w jedną całość, aby potem razem wyruszyć w podniebną podróż balonem. Startujemy!

Projekt „kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności plastycznych, a także odkrycie talentów i możliwości jakie kryją się w każdym dziecku.
Chciałybyśmy, aby Kropka w kropkę… była pozytywną energią inspirującą innych do działania, a także przyjemnym akcentem w ferworze codziennego życia.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.
Współpracujemy również z: Marika Nowak- absolwentka Wydziału Rzeźby i Studium Pedagogicznego w Warszawie, Muchy Samochwały, Karolina Wójtowicz- studentka Wydziału Rzeźby w Warszawie.

Wstęp wolny / Bez zapisów / Dostępne dziecięce menu / Zapraszamy!

Patroni medialni:

www.dzieckowwarszawie.pl
www.madrzy-rodzice.pl
www.warszawskie-przedszkole.pl