Warsztaty plastyczne dla dzieci – CERAMIKA

Event details

  • 05.12.2015
  • 12:00
  • wstęp wolny

Wielkimi krokami nadchodzi jeden z ulubionych dziecięcych dni w roku – Mikołajki! Z tej okazji zapraszamy wraz z Kropka w kropkę na warsztaty ceramiczne do Pardon, To Tu. Będziemy tworzyć aniołki, bałwanki i mikołaje. Wykonane przez małych artystów prace, będą wspaniałą ozdobą podczas świątecznego spotkania i miłym upominkiem dla bliskiej osoby.


Projekt „Kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności plastycznych, a także odkrycie talentów i możliwości jakie kryją się w każdym dziecku. Chcemy, aby Kropka w kropkę była pozytywną energią inspirującą innych do działania, a także przyjemnym akcentem w ferworze codziennego życia.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.

Bez zapisów, wstęp wolny!

 

https://www.facebook.com/events/553589664791048/