Warsztaty dla dzieci PIANKOLINA

Event details

  • Saturday | 07.11.2015
  • 12:00
  • wstęp wolny

Wraz z Kropka w Kropkę zapraszamy na kreatywną zabawę z lekką i miękką kuleczkową masą plastyczną. Piankolina – to magiczna pianka, którą możesz lepić i kształtować na różne sposoby. Każde dziecko kierując się wyobrażnią może ulepić z Piankoliny figury płaskie, a także przestrzenne! Pianka nigdy nie wysycha – raz wykreowane dzieło można nieskończenie wiele razy przekształcać w nowe:)

Projekt „Kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności plastycznych, a także odkrycie talentów i możliwości jakie kryją się w każdym dziecku. Chcemy, aby Kropka w kropkę była pozytywną energią inspirującą innych do działania, a także przyjemnym akcentem w ferworze codziennego życia.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.

Bez zapisów, wstęp wolny!