Warsztaty dla dzieci – kalendarz adwentowy

Event details

  • Saturday | 26.11.2016
  • 12:00

Czas między początkiem grudnia aż do wigilii…chyba każdy z nas zna te emocje związane z otwieraniem kolejnych okienek kalendarza adwentowego i odkrywaniem, jaka czekoladka trafi nam się tym razem Podczas warsztatów w Pardon,To Tu każdy z uczestników przygotuje taki kalendarz samodzielnie, a w domu rodzice ukryją pod każdym numerkiem niespodziankę na każdy dzień. Wykorzystamy do tego różnorodne techniki i materiały plastyczne. Taki kalendarz z pewnością każdemu umili oczekiwanie na święta 🙂

UWAGA w związku z dużym zainteresowaniem poprzednich zajęć informujemy, że przygotowujemy się teraz na 40 czynnych warsztatowiczów, aby mieć pewność, że nie zabraknie dla was materiałów prosimy o przyniesienie na kolejne zajęcia rolki z papieru toaletowego.

Projekt Kropka w kropkę powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:)

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.

Wstęp wolny, bez zapisów!