Warszaty plastyczne dla dzieci – strzała Kupidyna

Event details

  • 04.02.2017
  • 12:00

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Zakochanych. 14 lutego składamy życzenia i sprawiamy prezenty tym, których kochamy najbardziej. Przyjęło się, że zwykle jest to nasza druga połówka, ale nie zawsze musi tak być. Kochamy też wiele innych osób: rodziców, rodzeństwo, przyjaciół i dzieci. Dlatego to ważne by tę miłość okazywać – a szczególnie gdy pojawia się okazja Jak to zrobić? To proste! Przyjdźcie ze swoją pociechą na nasze warsztaty plastyczne dla dzieci do Pardon, To Tu i wspólnie z nami wykonajcie zapas strzał amora na cały rok.

Projekt Kropka w kropkę powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:)

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona!