TONFA (Premiera Płyty) | Krenz | 1988 (DJ Set) | DJ Zeten | Tortuga

Event details

  • Saturday | 25.09.2021 to Sunday | 26.09.2021
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
KUP BILET / BUY TICKETS

 

 

7 godzin pełne mrocznych, hipnotyzujących koncertów, DJ-setów i wszystko z okazji premiery płyty. Tak, długo czekaliśmy na ten dzień, i bez owijania w bawełnę, po prostu jaramy się, że już w sobotę, 25.09.2021, z okazji wydania ich pierwszego długogrającego albumu, wystąpi na naszej scenie pierwszy raz zespół TONFA! Ale to nie wszystko! Tego wieczoru za zaproszeniem Tonfy wystąpią również: Krenz (Live), 1988 (DJ Set), DJ Zeten i Tortuga. Co tu dużo mówić, w Pardonowej historii takiego wydarzenia jeszcze nie było i jesteśmy przekonani, że nie tylko my zapamiętamy ten wieczór na długo. Zapraszamy!

Timeline:

20:00 – 21:00 – DJ Zeten (Warm-Up)
21:00 – 22:00 – TONFA
22:00 – 23:00 – Krenz Live
23:00 – 24:00 – 1988 DJ Set
24:00 – 1:00 – DJ Zeten
1:00 – 3:00 – Tortuga

Prosimy zapoznać się poniżej z informacjami dotyczącymi COVID-19.

➳ Sobota, 25.09.2020 – g. 20:30
➳ Bilety: 29 PLN (przedsprzedaż) i 39 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

UWAGA: W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 stworzyliśmy dwie pule biletów: Jedna dla osób które nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID potwierdzającego pełne zaszczepienie i druga dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID który potwierdza pełne zaszczepienie. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu i weryfikacji przed wejściem na koncert.

 

TONFA

To stołeczne rap duo, które objawiło nam się jesienią 2019 r., kiedy wydali 7- utworową EP-kę – TONFA EP, wydaną nakładem Astrophone Recordings – i w jakieś 25 minut przedstawili swoje mroczne, psychotyczne brzmienie.

Ich nagrania przepełnione są zabrudzonymi dźwiękami, a hipnotyzujące, mroczne wokale i bezkompromisowe bity dopełniają całości.

Podczas koncertów, Normana i Kierata na perkusji wspiera Wojtek Perczyński – Wielki P. aka BIG PURGE – oraz DJ Zeten, czyli wschodząca gwiazda polskiego turntablizmu.

Mroczny, niepokojący klimat ich twórczości, uzupełniony o żywy instrument, skrecze, oprawę wizualną i specjalnie przygotowane aranże sprawią, że po ich występie, kiedy miniesz studzienkę kanalizacyjną usłyszysz psychotyczne brzmienie, z przebijającym się charczącym “TONFA”.

W 2020 r., mimo pandemicznej atmosfery, szerzej zaprezentowali się publiczności grając koncerty w całej Polsce, jednocześnie prezentując materiał z Ep-ki na festiwalach takich jak Avant Art czy Up To Date. 

2020 to nie tylko koncerty.

Warszawskie gobliny wypuściły dwa single – Burk, czyli odpowiedź na zaczepkę zespołu SYNY w ramach hot16challange. Drugi “Raier (BB)”, dedykowany zmarłemu przyjacielowi, który najlepiej opisują słowa Cyryla Rozwadowskiego w recenzji dla Poptown.eu: 

”„RAIER” jest duszący w swojej intensywności – w swoim komiksowej manierze tworzy neo-noirowe uniwersum, w którym stolicę wypełniają tajemnicze wyziewy z kanalizacji.”

W kolaboracji z Włodim nagrali numer “Krzew” na jego ostatnią płytę W/88 – produkowaną wspólnie z 88 znanym m.in z duetu Syny – do którego również nakręcili klip. 
Upust swoim wizualno-artystycznym zajawkom chłopaki dali również przy okazji numeru Włodiego – „Tego się trzymam” – z tej samej płyty.