Robert Lewandowski

Event details

  • Friday | 02.06.2017
  • 18:00
  • ul. Madalińskiego 10 / 16; 02-513 Warszawa - Mokotów (Nowy Teatr)

Serdecznie zapraszamy na pierwsze tego rodzaju wydarzenie w ogródku Pardon, To Tu przy Nowy Teatr. Będzie to wieczór muzyczny z nowym projektem Michała Zadary i Seana Palmera o gwiazdorskiej nazwie “Robert Lewandowski”. Towarzyszyć im będzie na saksofonie Mateusz Olszewski, weteran dansingu łódzkiego Hotelu Savoy.

➳ Piatek, 02.06.2017 – g. 18:00
➳ Wstęp wolny!
➳ Adres: ul. Madalińskiego 10 / 16; 02-513 Warszawa – Mokotów
➳ Wydarzenie tańcząco-słuchające

Michał Zadara i Sean Palmer od lat badają muzyczne obszary dansingu. Ich najnowszy projekt to radykalna redukcja składu, poszukiwanie absolutnej czystości gatunku: cały zespół został zastąpiony przez keyboard Yamaha, na którym gra Michał Zadara. Sean Palmer śpiewa jeszcze bardziej wzruszająco, dążąc do brzmienia piątkowego dansingu w drugorzędnym sanatorium w Ciechocinku.

“Kiedy przez przypadek nacisnąłem nie ten guzik na moim keyboardzie Yamaha, i on zaczął grać najbanalniejszy podkład, prawię się popłakałem – mówi Michał Zadara – Przed oczyma stanął mi ośrodek COSu nad Święcajtami o zachodzie słońca, gdy po kolacji samotny pan orkiestra przy klawiszu zwołuje wczasowiczów drugiego turnusu na potańcówkę. Brzmienie dansingu, którego od lat poszukuję, nagle wypłynęło z podrzędnego instrumentu w najczystszej formie.”

Zapraszamy na wzruszające przeboje na Mokotowski taras, skąd postaramy się przenieść naszych gości w obszary najładniejszych wczasowych wspomnień.

Organizator: Pardon, To Tu
Współorganizator: Nowy Teatr