Premiera książki i spotkanie z Katarzyną Nosowską – “Nie mylić z miłością”

Event details

  • Monday | 20.11.2023
  • 19:00
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa

Marzenia się spełniają ❤ Wraz z wydawnictwem Wielka Litera zapraszamy do Pardon, To Tu na spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską i jej najnowszą książką “Nie mylić z miłością”. To najbardziej osobiste i najbardziej intymne teksty uwielbianej artystki. Spotkanie poprowadzi dziennikarz, krytyk literacki Michał Nogaś.

▶ Data: Poniedziałek 20.11.2023
▶ Rozpoczęcie spotkania: 19:00
▶ Wstęp wolny
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
▶ Autor zdjęcia: Piotr Porębski

Niczym najlepsza przyjaciółka, najwierniejszy partner z głębi swego przepastnego serca wysyła do nas najważniejsze przesłanie. Zaglądając w siebie, przemierzając kolejne życiowe odcinki, odsłaniając osobiste historie, dociera do tego, co najważniejsze – do sedna Miłości. Wszak to początek i koniec wszystkiego. Każda piosenka, każdy tekst, wszystko, co robimy, robimy z miłości i dla miłości, więc tak ważne jest, by nie pomylić jej z fałszywymi tworami, które podsuwa nam nasza potrzeba drugiego człowieka. A do tego niezbędna jest bezwarunkowa akceptacja siebie. Wtedy możemy bezpiecznie oddać się rozkoszy kochania. Nosowska pisze o szczęściu, radości i byciu kompletnym. O motylach w brzuchu, fantazjach i stabilizacji. Pierwszych pocałunkach, ciekawości siebie, zawodach i rozczarowaniach. O odpuszczaniu, dystansie i o tym, że czasem warto się zatrzymać. Bo miłość można jeść dużymi kęsami, ale najlepiej smakuje dawkowana łyżeczką.

Katarzyna Nosowska, występująca też jako Nosowska – polska piosenkarka rockowa, autorka tekstów, kompozytorka, pisarka, felietonistka i prezenterka radiowa. Występuje solowo i jako wokalistka zespołu muzycznego Hey.