Pablopavo i Ludziki – Finał Pierwszego Tournee Warszawskiego – SOLD OUT!!!

Event details

  • 24.11.2019
  • 20:45
  • Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
KUP BILET / BUY TICKETS

 

Jest to dla nas ogromny wyraz zaufania, że nasz listopadowy koncert Pablopavo i Ludziki – Pierwsze Tournee Warszawskie – SOLD OUT został wyprzedany. Wyrazy wdzięczności kierujemy do naszych gości! Dziękujemy bardzo! Nie przewidujemy dodatkowej puli biletów. “Na bramce” też nie będzie możliwości kupienia biletów. Przepraszamy.

To, że ten zespół współtworzą przyjaciele, słychać od pierwszej zagranej nuty. Ich muzyki nie da się zaszufladkować. I dobrze, bo ich wybuchowa mieszanka stylistyczna jest gwarantem wyjątkowego muzycznego przeżycia. Lidera tego zespołu przedstawiać nie trzeba, niemniej warto wspomnieć, że jest autorem piętnastu płyt i jak dotychczas jednej książki, otrzymał Paszport Polityki 2014 w kategorii “Muzyka Popularna” i ekscytuje się językiem i opowieściami Warszawy.

Jest nam niezmiernie miło i czujemy się wyróżnieni, że pod koniec listopada wystąpi u nas – na zakończenie ich Pierwszego Tournee Warszawskiego (więcej szczegółów poniżej) i pierwszy raz w “Pardon, To Tu” – Pablopavo wraz z jego 6-osobowym zespołem “Ludziki”. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Uwaga, na tym koncercie nie będzie miejsc siedzących.

➳ Niedziela, 24.11.2019 – g. 20:45
➳ Bilety: 45 PLN (przedsprzedaż) i 55 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Paweł „Pablopavo” Sołtys – wokal
Jakub „Earl Jackob” Sadowski – wokal
Rafał „Daddy Raffi” Kazanowski – gitara
Radosław Polakowski – skrzypce, akordeon, melodyka
Andrzej „DJ Zero” Giegiel – DJ, scratch
Emil “Emili Jones” Wojtczak – gitara basowa, instr. klawiszowe
Jakub „Jahcob JR” Kinsner – perkusja, mpc

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going. oraz w “Pardon, To Tu” przy barze (bilety kolekcjonerskie). Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

 

Pablopavo i Ludziki – Pierwsze Tournee Warszawskie

“W ostatnich miesiącach polscy wykonawcy zapełniają coraz większe sale, hale, nawet stadiony. Bardzo nas to cieszy. Świetnie, że publiczność gremialnie chodzi na koncerty polskich wokalistów, raperów, zespołów.

Nasz pomysł jest nieco inny, ani lepszy ani gorszy. Wymyśliliśmy sobie tournee dookoła Warszawy. Codziennie koncert w innej dzielnicy, w innym klubie, domu kultury, klubokawiarni. W tych miejscach gdzie wiele zespołów debiutuje, w miejscach które od lat starają się pokazywać ludziom rzeczy nowe, nieszablonowe, alternatywne. Takie, na których na razie nie da się zarobić. To nasz ukłon wobec tych wszystkich osób, które, mówiąc górnolotnienie, pracują u podstaw kultury w naszym mieście.

Pomysł to ryzykowny i pewnie lekko szalony, ale tylko takie zasługują na swoje miano. Każdy z tych koncertów będzie nieco inny, sami jesteśmy ciekawi jak to wyjdzie. Hadzia!” – Pablopavo i Ludziki.

18.11.2019 Warszawa, Karrot
19.11.2019 Warszawa, Regeneracja
20.11.2019 Warszawa, Klubokawiarnia Kicia Kocia
21.11.2019 Warszawa, Klub Hydrozagadka
22.11.2019 Warszawa, Wawerskie Centrum Kultury
23.11.2019 Warszawa, Dom Kultury Świt
24.11.2019 Warszawa, Pardon, To Tu