(Masłowska & Szydłowska) Najgorsze piosenki świata grane przez najgorsze DJki, w Pardon, To Tu

Event details

  • Saturday | 26.11.2022 to Sunday | 27.11.2022
  • 22:00
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa
Agnieszka Szydłowska i Dorota Masłowska zapraszają do niekontrolowanej zabawy przy piosenkach najgorszych. Jeśli kochasz okropne piosenki, cringe i biedatechno, tutaj dasz upust najskrytszym pragnieniom i instynktom.

NIŻSZA SZKOŁA TAŃCA już 26 listopada o 22 w Pardon to Tu. Ps. Tańczymy do upadłego.

▶ Data: Sobota, 26.11.2022
▶ Rozpoczęcie: 22:00
▶ Wstęp wolny
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Dorota Masłowska – pisarka, autorka sztuk teatralnych, felietonistka. Zadebiutowała w 2002 powieścią “Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną”, wydany dwa lata później “Paw królowej” przyniósł jej nagrodę Nike. W 2009 otrzymała Paszport tygodnika Polityka. W 2018 roku Masłowska powróciła poematem „Inni ludzie”, który zekranizowany na wiosnę jest teraz nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Jej dramat “Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” wystawiany był m.in w Australii, USA i na Sachalinie. Za napisaną dla Teatru Rozmaitości sztukę “Między nami dobrze jest” (2008) otrzymała nagrodę Ministra Kultury. W 2014 roku pod pseudonimem Mister D ukazała się jej płyta “Społeczeństwo jest niemiłe.”

Agnieszka Szydłowska – lubi wszystko co się wiąże z działaniami artystycznymi – od teatru przez film, muzykę, sztuki wizualne po samo radio, które też cudownie odwołuje się do wrażliwości i wyobraźni. Lubi rozmawiać z ludźmi, pociągają ją właściwie bez wyjątku. Ma wielki apetyt na rzeczy nowe i spotkania z tymi, których jeszcze nie spotkała. Nie ma hobby, bo praca jest jej hobby więc wychodzi na to, że pracuje non stop lub – z drugiej strony- non stop oddaje się przyjemnościom. Znana z radiowej Trójki i TVP Kultura, obecnie w newonce.radio