Sold Out: Marcin Masecki plays Thelonious Monk

Event details

  • Thursday | 17.02.2022
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
KUP BILET / BUY TICKETS

W czwartek 17. lutego 2022 przypada czterdziesta rocznica śmierci ikony amerykańskiego jazzu i sztuki pianistycznej XX wieku – Theloniousa Monka. Z tej okazji zapraszamy bardzo serdecznie na hołd złożony przez wybitnego polskiego pianistę, Marcina Maseckiego, dla którego muzyka Monka była miłością od pierwszego wejrzenia, kiedy to jako nastolatek buszował w sklepach płytowych.

W szkole muzycznej Marcin Masecki często słyszał, że Monk grał „brzydkim dźwiękiem” i że w ogóle grał “średnio”. Ale, jak to czasem bywa, w szkole nie mieli racji. Propozycja Monka nie mieściła się w ramach klasycznego paradygmatu piękna. Monk walczył z tym niezrozumieniem przez dużą część swojej kariery. Po latach patrzymy na jego sztukę inaczej. Widzimy, że używając bardzo osobistego, przekornego i kanciastego języka muzycznego Monk mówił to, co mówią najwięksi artyści: „bądź sobą”. I mówił to z miłością. Zapraszamy bardzo serdecznie!

▶ Czwartek, 17.02.2022, g. 20:30
▶ Bilety: 49 zł (przedsprzedaż) / 59 zł (w dniu koncertu)
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

▶ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona

▶ Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony goingapp.pl, stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

UWAGA: W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 stworzyliśmy dwie pule biletów: Jedna dla osób, które nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID i druga dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID który potwierdza m.in. pełne zaszczepienie. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu i weryfikacji przed wejściem na koncert. Dla osób bez certyfikatu udostępnimy “na bramce” formularze z oświadczeniem COVID’owym.