Kolażowa Strefa Makulatury

Event details

  • Saturday | 15.07.2017
  • 12:00
  • ul. Madalińskiego 10 / 16; 02-513 Warszawa - Mokotów (Nowy Teatr)

Zrobić coś z niczego, to jest … COŚ! Podczas warsztatów tworzymy takie COŚ wg własnych pomysłów z odpadów, bawiąc się przy tym przednio. Robienie kolażu jest bardzo proste, a może być również świetną zabawą i doskonale wpływa na rozwijanie kreatywności. Nie trzeba umieć rysować, żeby tworzyć swoje własne obrazkowe światy. Robienie kolaży to wielki kolorowy bałagan, papierowe żarty z posklejanych zdjęć i twórcza zabawa!… to jest COŚ! Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spróbować pracy w wielu technikach i materiałach pochodzących z odzysku.

Projekt Kropka w kropkę powstał z chęci podzielenia się kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:)

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona!