Japoński Dzień Dziecka w Warszawie

Event details

  • 26.04.2015
  • 13:00
  • wstęp wolny

Niezmiernie miło nam ogłosić, że przy współpracy Pardon, To Tu z Fundacją Bocian będziemy świętować w Warszawie Japoński Dzień Dziecka!


Z tej okazji zapraszamy do wspólnego spędzenia niedzielnego czasu – wykonamy Kabuto (japoński hełm wojenny), flagi w kształcie karpia, będziemy rozkoszować się smakiem japońskich cukierków oraz tańczyć!

Partnerzy: SAKAI EUROPE DTS

W programie:
1. Krótki wykład o Japońskim Dniu Dziecka, robieniu Kabuto oraz wykonywaniu flag w kształcie karpia wygłoszony przez Ayako-sensei.
2. Przekąska – poczęstunek japońskimi łakociami.
3. Taniec z okazji Dnia Dziecka z Takako-sensei.

Uwagi:

Uczestnicy nie muszą przynosić ze sobą żadnych przyborów (wszystko, co potrzebne, będzie przygotowane). Istnieje możliwość zakupu przekąsek i napojów w Pardon To Tu, ale można też mieć wodę we własnym zakresie.
Nie ma konieczności rejestracji na to wydarzenie, tak też nie musisz zgłaszać wcześniej swojej obecności, chociaż głęboko liczmy na Twój udział!

Wstęp wolny!


We are very happy to announce new event to celebrate Japanese Children’s Day in Warsaw!

Let’s celebrate the tradition together – making Kabuto (Japanese war helmets), crafting carp streamers, enjoying Japanese sweets and dancing!

Partner: SAKAI EUROPE DTS

Programme:
1. A short lecture about the Japanese Children’s Day, Kabuto-making and carp streamers crafting by Ayako-sensei
2. Snack time – Japanese traditional sweets
3. Children’s Day dancing by Takako-sensei

NB: You don’t need to bring anything for this event (everything needed will be prepared for you). You can purchase refreshment and snacks from Pardon To Tu, but you can also bring your own water.

NB: You don’t need to tell us if you are coming or not. But we hope you are!

Free entrance!