Inner Ear (Mikołaj Trzaska / Steve Swell / Per-Åke Holmlander / Tim Daisy) – Jedyny Koncert w Polsce

Event details

  • 23.10.2022
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
KUP BILET / BUY TICKETS

 

Niemal 9 lat od ostatniego koncertu w Pardon, To Tu, będziemy mieli zaszczyt gościć ich u nas po raz kolejny. Zagrają dla Was saksofonista Mikołaj Trzaska, puzonista Steve Swell i perkusista Tim Daisy (obaj ze Stanów Zjednoczonych) oraz szwedzki tubista Per-Åke Holmlander. Zapraszamy bardzo serdecznie na jedyny w Polsce koncert tych mistrzów muzyki improwizowanej i free jazzowej.

▶ Data: Niedziela, 23.10.2022
▶ Wejście na koncert: 19:00
▶ Rozpoczęcie koncertu: 20:30
▶ Bilety: 49 zł (przedsprzedaż) / 59 zł (w dniu koncertu)
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

▶ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

▶ Inner Ear

Mikołaj Trzaska – saksofony, klarnet basowy
Steve Swell – puzon
Per-Åke Holmlander – tuba
Tim Daisy – perkusja

▶ Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich) oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

▶ Inner Ear

pomysłodawcą tego projektu jest saksofonista i kompozytor Mikołaj Trzaska. Muzyka tego osobliwego kwartetu to nic innego jak kontynuacja tradycji improwizowanego jazzu, poszerzona o świeże spojrzenie, muzyków pochodzących z różnych krajów świata. Uwzględniająca zachodzące zmiany historyczne i społeczne.

Główną ideą zespołu jest forma dialogu akustycznych instrumentów. Podczas improwizacji muzycy przyjmują różne rodzaje narracji, od roli akompaniatorów, którzy z poszczególnych fraz budują skomplikowane struktury kompozycyjne aż do roli solistów. Dzięki poszukiwaniom współbrzmień, zatracają się granice pomiędzy brzmieniami instrumentów.