Ingebrigt Håker Flaten (Exit) Knarr

Event details

  • Wednesday | 17.04.2024
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa

Norweski basista Ingebrigt Håker Flaten to pod wieloma względami muzyczny globtroter. Regularnie koncertuje na całym świecie, w Austin w Teksasie założył zespół The Young Mothers, a w Bogocie wykładał na Uniwersytecie Javeriana. Bardzo się cieszymy, że po raz pierwszy zawita do nas ze swoim międzynarodowym sześcioosobowym zespołem (Exit) Knarr, który swoja mieszanka jazzu, awangardy i psychodelicznego rocka zabierze nas w podróż po oceanach dźwięków, w niezapomnianą free-jazzową odyseję. Zapraszamy bardzo serdecznie!!

Warto zaznaczyć, że koncert ten odbędzie się w ramach pierwszej ekologicznej trasy koncertowej zorganizowanej w ramach europejskiego projektu “Better Live”, który realizowany jest w 9 krajach UE, w tym w Polsce, i ma na celu wdrażanie zrównoważonych rozwiązań w sektorze muzyki live i budowanie bardziej świadomych i ekologicznych tras koncertowych dla europejskich artystów.

🔸 Informacje:

Data: Środa, 17.04.2024
Wejście na koncert: 19:00
Rozpoczęcie koncertu: 20:30
Bilety: 69 zł (przedsprzedaż) / 79 zł (w dniu koncertu)
Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

🔸 Miejsca Siedzące:

▪ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

🔸 Bilety:

▪ Nasza strona internetowa: https://pardontotu.pl/programme
▪ Stacjonarnie u nas przy barze (bilety kolekcjonerskie)
▪ Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane

🔸 Skład:

Ingebrigt Håker Flaten – bas, kompozycje
Mette Rasmussen – saksofon altowy
Karl Hjalmar Nyberg – saksofon tenorowy
Jonathan Horne – gitara, wokal
Marta Warelis – fortepian, instrumenty klawiszowe
Olaf Olsen – perkusja

🔸 Ingebrigt Håker Flaten (Exit) Knarr

Knarr to jeden z najstarszych nordyckich statków handlowych. Od 2019 roku, kiedy to projekt „(Exit) Knarr” został zamówiony przez norweski festiwal Vossa Jazz, wiemy, że to również rodzaj muzycznej arki. Ingebrigt Håker Flaten razem z czołówką międzynarodowego jazzu, awangardy i psychodelicznego rocka zabiera nas w podróż po oceanach dźwięków, we free-jazzową odyseję po miastach, które odwiedził podczas swoich wędrówek – Austin, Amsterdam, Trondheim czy Mexico City – i po jelitowych strunach swojego kontrabasu. „(Exit) Knarr” została wydana w ODIN Records, okładkę płyty zaprojektował znany norweski artysta Lars Elling. Kolejny album zespołu „Breezy” ukaże się w 2024 roku.

Projekt Better Live dofinansowany jest ze środków Komisji Europejskiej w ramach Kreatywnej Europy oraz ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury.

🔸 Zapisz się do naszego newslettera:

http://eepurl.com/g7wmaf

🔸 Pardon, To Tu

https://pardontotu.pl/
https://www.instagram.com/pardontotu/
https://twitter.com/PardonToTu
https://www.tiktok.com/@pardontotu
https://www.facebook.com/pardontotu
https://www.threads.net/@pardontotu