“Informacja zwrotna” – PREMIERA NOWEJ KSIĄŻKI JAKUBA ŻULCZYKA powered by newonce

Event details

  • Wednesday | 19.05.2021
  • 19:00
  • Pardon, To Tu - Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa; https://newonce.net/radio

Kochani, już 19.05 we środę o godz. 19:00, zapraszamy na pierwsze kulturalne wydarzenie w Pardon, To Tu po otwarciu klubów/ogródków. Będzie to spotkanie ze wspaniałym pisarzem, “legendą internetu” Jakub Żulczyk z okazji premiery jego nowej książki “Informacja Zwrotna” w Wydawnictwo Świat Książki . Spotkanie odbędzie się na żywo, ale z transmisją na żywo na antenie newonce.radio! Sooo cool! Spotkanie poprowadzi Max Cegielski. Bądźcie razem z nami!

Ze względu na wciąż panujące obostrzenia/zagrożenia, publiczność chętną do wzięcia udziału w spotkaniu zaprosimy do naszego ogródka, gdzie przygotujemy miejsca przy stolikach, a samo spotkanie będzie transmitowane przez głośniki. Przed i po spotkaniu będzie można nabyć książkę, a może nawet autograf. Prosimy w tej sytuacji o zachowanie odległości od pozostałych uczestników. Na spokojnie, w trybie slow book 🙂

Organizatorzy: Pardon, To tu, newonce.radio, Wydawnictwo Wydawnictwo Świat Książki

Jakub Żulczyk autor „Wzgórza Psów” i „Ślepnąc od świateł”, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i bezkompromisowych autorów młodego pokolenia powraca w swojej najlepszej i najbardziej dojrzałej powieści. W swoistym połączeniu antykryminału i dramatu psychologicznego, od którego nie będziecie mogli się oderwać. Książka trafi w ręce czytelników już 19 maja nakładem wydawnictwa Świat Książki.