HVNCWOTY (Barto Katt & Soulpete) + Goście

Event details

  • Saturday | 03.12.2022
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
KUP BILET / BUY TICKETS

 

Na początku grudnia w Pardon, To Tu będziemy świadkami wyjątkowego premierowego hip-hopowego projektu, duetu Barto Katt & Soulpete pod nazwa HVNCWOTY, którzy z okazji premiery płyty wyruszają w trasę koncertową po Polsce. Od pół roku prowadziliśmy rozmowy na temat tego wydarzenia i bardzo się cieszymy, ze odbędzie się ono właśnie u nas. Barto Katt współpracował m.in. z Tymkiem, Hadesem, czy Guziorem, a Soulpete m.in. z Włodim, OSTR’em, i kilkoma osobowościami z USA jak Oddisee, czy Smif-N-Wessun, a tego wieczoru na scenie pojawią się również goście, którzy do dnia koncertu pozostaną dla Was niespodzianka. Zapraszamy bardzo serdecznie!

▶ Data: Sobota, 03.12.2022
▶ Wejście na koncert: 19:00
▶ Rozpoczęcie koncertu: 20:30
▶ Bilety: 39 zł (przedsprzedaż) / 49 zł (w dniu koncertu)
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

▶ Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich) oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane

▶ HVNCWOTY

“HVNCWOTY” to nazwa duetu oraz pierwszego wspólnego projektu marki Barto Katt & Soulpete12 utworów na klasycznej linii raper / producent. Wyjątkowość płyty polega nie tylko na tym, że całość jest nagrywana „back to back” w studio, kluczowy urok opiera się na krystalicznie szczerym lecz hybrydowym klimacie materiału, który tworzy zamęt, a zarazem stoicki spokój.

Tytuł to zdecydowanie odświeżony na nasze czasy w pełni klasyczny rap którego jest coraz mniej na naszym podwórku. Na scenie pojawią się również goście którzy do dnia koncertu pozostaną dla Was pod znakiem zapytania.

 

Sprawdź album:

◼️ Posłuchaj na platformach cyfrowych: www.digitalmusic.lnk.to/bartokattsoulpetehvncwoty

◻️ Zamów w wersji fizycznej (CD/kaseta/winyl): www.hvncwoty.pl