Hubert Zemler Solo – Premiera Płyty “Drut”

Event details

  • Sunday | 20.03.2022
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
KUP BILET / BUY TICKETS

Multiinstrumentalista, kompozytor i bez wątpienia jeden z najbardziej wszechstronnych i kreatywnych polskich perkusistów ostatniej dekady. 10 lat temu wydał swój debiutancki album solowy pt.„Moped” i nadszedł ten czas aby uczcić ten jubileusz prezentując kolejną jego płytę koncertową na perkusję solo, poszerzając tym razem spektrum brzmieniowe o urządzenia elektroniczne.

Jest nam niezmiernie miło, że premierowy koncert jak i zarówno premiera płyty (pt. “Drut”, i która zostanie wydana w wytwórni Bocian Records), odbędzie się w Pardon, To Tu i bardzo serdecznie zapraszamy na wieczór z wyjątkową osobowością jaką jest Hubert Zemler.

▶ Niedziela, 20.03.2022, g. 20:30
▶ Bilety: 29 zł (przedsprzedaż) / 39 zł (w dniu koncertu)
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warowszawa

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

UWAGA: W związku z obostrzeniami związanymi z wirusem SARS-COV-2 stworzyliśmy dwie pule biletów: Jedna dla osób, które nie posiadają Unijnego Certyfikatu COVID i druga dla posiadaczy Unijnego Certyfikatu COVID który potwierdza m.in. pełne zaszczepienie. W tym celu prosimy przygotować kod QR umieszczony na certyfikacie w celu odczytu i weryfikacji przed wejściem na koncert. Dla osób bez certyfikatu udostępnimy “na bramce” formularze z oświadczeniem COVID’owym.

▶ Hubert Zemler

Dziesięć lat po premierze swojego debiutanckiego albumu solowego – „Moped” – nagranego na żywo w warszawskim klubie Chłodna 25, Hubert Zemler postanowił uczcić ten jubileusz prezentując kolejną płytę koncertową na perkusję solo.

„Drut” jest zapisem koncertu Huberta, który odbył się jesienią 2019 roku w Warszawskim klubie „Dzik” podczas festiwalu “Super Sam + 1”. Album ukazuje się właśnie nakładem wytwórni „Bocian Records”.

Tym razem oprócz akustycznych instrumentów perkusyjnych, podczas koncertu użyte zostały również urządzenia elektroniczne poszerzając spektrum brzmieniowe oraz niejako podpowiadając tytuł albumu.

„Drut” jest również wieloznaczną metaforą. Za pomocą miedzianego drutu ukrytego w otaczających nas urządzeniach komunikujemy się, aluminiowym drutem można łączyć różne elementy, zaś stalowy, przy odpowiednim splocie może stać się drutem kolczastym, który nie łączy,
a dzieli.

Muzyka Huberta Zemlera zawarta na płycie i prezentowana na koncercie jest osobistą podróżą przez pogranicze dźwięków akustycznych i elektronicznych. Pogranicze, którego nie strzeże żaden drut i każdy może się czuć swobodnie.

Fotografia: Maciej Bielawski