Grandbrothers [DE]

Event details

  • Monday | 22.02.2016
  • 20:30
  • 40 PLN

KUP BILET / BUY TICKETS

Grandbrothers, czyli pianista Erol Sarp i projektant syntezatorów Lukas Vogel na żywo łączą klasyczne brzmienie fortepianu z elektroniką, muzyką eksperymentalną i ambientem.

W celu uzyskania tej magicznej symbiozy róznych stylistyk muzycznych zbudowali wizjonerski system “młotków”, które uderzają w fortepian, a kontrolowane są przez specjalnie do tego celu napisaną aplikację. Bardzo sie cieszymy ze po raz drugi zawitają do Polski (po zeszłorocznym koncercie w ramach Tauron Festiwal Nowa Muzyka) i ze zaszczycą pierwszy raz swoim koncertem nasze skromne progi. Zapraszamy bardzo serdecznie!

▶ Grandbrothers [DE]
▶ Poniedzialek, 22.02.2016, g. 20:30
▶ Bilety: 40 PLN

▂ Erol Sarp – fortepian
▂ Lukas Vogel – syntezatory, elektronika

▌Bilety są dostępne w ‘Pardon, To Tu’ przy barze / za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl / lub przed koncertem ‘na bramce’. Dla studentów, uczniów, emerytów, bezrobotnych przysługuje – za okazaniem ważnej legitymacji – na każdy koncert zniżka w wysokości 10 pln. Te tzw. ‘wejściówki’ będzie można zakupić wyłącznie przed samym koncertem ‘na bramce’ (nie w przedsprzedaży) i do wyczerpania zapasów. ▌

▶ Patronaty Medialne

Dwójka – Program 2 Polskiego Radia
PopUpMusic.pl
Jazzarium.pl
Glissando
Polish Jazz
5kilo kultury
Kultura dla Studenta SGH
Warszawski Serwis Kulturalny
UW/AŻAJ
Warsaw Insider
Radio Aktywne
Uwolnij Muzyke
musicNOW
JazzSoul.pl
FYH
JazzPRESS
Instytut Improwizacji