Festiwal Singera: Mikołaj Trzaska • Liudas Mockūnas • Jacek Mazurkiewicz • Paweł Szpura

Event details

  • Saturday | 29.08.2020
  • 20:00
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa

Po trzech latach przerwy mamy zaszczyt ponownie być częścią Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera (Festiwal Warszawa Singera), który odbędzie się od 22.08. do 30.08.2020. W imieniu organizatorów i naszym zapraszamy na towarzyszące temu festiwalowi koncerty, warsztaty, spektakle itp. Podczas tegorocznej, 17. edycji Festiwalu w Pardon, To Tu wystąpi wybitny saksofonista Mikołaj Trzaska, wraz z litewskim saksofonistą Liudasem Mockūnasem, kontrabasistą Jackiem Mazurkiewiczem i perkusistą Pawłem Szpurą. Zapraszamy bardzo serdecznie!

➳ Sobota, 29.08.2020 – g. 20:00
➳ Bilety: Wstęp Wolny
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Mikołaj Trzaska – saksofony
Liudas Mockūnas – saksofony
Jacek Mazurkiewicz – kontrabas, elektronika
Paweł Szpura – perkusja

Uwaga, na tym koncercie nie będzie miejsc siedzących wewnątrz, tylko zewnątrz w naszym ogródku, gdzie będzie można słyszeć koncert z głośników.

1. W związku z obostrzeniami spowodowanymi wirusem SARS-COV-2 liczba miejsc wewnątrz klubu podczas koncertu jest ograniczona.

2. Ponadto warunkiem uczestnictwa w koncercie wewnątrz klubu jest wypełnienie i podpisanie przed wejściem na wydarzenie oświadczenia o stanie zdrowia oraz pozostawienie swoich danych kontaktowych. Klub “Pardon, To Tu” zapewni odpowiednią ilość oświadczeń.

3. Mając na uwadze konieczność wypełnienia ww. oświadczenia przed wejściem na wydarzenie prosimy o przybycie z wyprzedzeniem, niezbędnym do wypełnienia i złożenia dokumentu. Zalecany czas przybycia – 60 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

4. W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia dostępnego pod poniższym adresem: http://shalom.org.pl/informacje-organizacyjne-dotyczace-wydarzen-xvii-festiwalu-warszawa-singera/ – umożliwi to naszym gościom i nam bezpieczniejsze i sprawniejsze wpuszczenie na koncert.

5. Uczestnictwo w wydarzeniu oznacza akceptację regulaminu oraz zasad przetwarzania danych osobowych (RODO) przez Organizatora dostępnego pod poniższym adresem: http://shalom.org.pl/informacje-organizacyjne-dotyczace-wydarzen-xvii-festiwalu-warszawa-singera/

6. Prosimy o posiadanie oraz stosowanie własnych środków ochrony w postaci maseczki lub przyłbicy do zasłonięcia nosa i ust

7. Prosimy o dezynfekcję rąk środkami dezynfekcyjnymi dostępnymi przed wejściem na wydarzenie

8. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego od innych uczestników wydarzeń oraz do stosowania się do poleceń osób zajmujących się obsługą wydarzeń.

Mimo wszystkich ww. zasad uczestnictwa w koncercie życzymy wszystkim udanego wieczoru. Do zobaczenia!

Duet Trzaska / Mazurkiewicz po wydaniu albumu “NIGHTLY FORESTER” rozrasta się do tria. Skład dopełnia niezwykle ciekawy perkusista zespołu LOTTO Paweł Szpura.

“NORTH MERIDIAN” jest zapisem dwudniowej sesji nagraniowej w trójmiejskim Highwave Studio w marcu 2018 roku.

Album ukazał się nakładem PLANK-TONE RECORDS i jest to pierwszy album tego wydawnictwa, założonego w 2019 roku przez Jacka Mazurkiewicza.