2. Urodziny Radia Kapitał w Pardon, To Tu

Event details

  • 03.07.2021
  • 21:00
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637 Warszawa
  • 513191641

Zeszłoroczne pierwsze urodziny Radia Kapitał w Pardonie były dla nas wszystkich wyjątkowe. Było was tak dużo, że nam szczęki opadły, a atmosfera była naprawdę urodzinowa. Jak będzie w tym roku? Przekonajcie się sami już w sobotę, 03.07.2021 na Drugich Urodzinach Radio Kapitał, czyli pierwszego polskiego radia społecznościowego, które współtworzy już niemal 400 osób i w którym od półtora roku również i my mamy miesięczną audycje.

Chcielibyśmy was wszystkich w imieniu naszym i kuratora tego wydarzenia – Teo Oltera (perkusisty zespołu Pokusa i założyciela Lubie Cię Booking) zaprosić na wspólne świętowanie w niekończący się sobotni wieczór z muzyką w Pardon, To Tu. Zagrają dla was dwa zespoły i trzy dj-sety, zatem nietypowe jak na Pardon tańce też będą. Zapraszamy!

Przy okazji zachęcamy aktywnie uczestniczyć w trwającej zrzutki społecznościowej na dalsze działanie radia – ostatnia szansa na wsparcie akcji!

👉 https://zrzutka.pl/kapital-dla-radia-kapital

➳ Sobota, 03.07.2020 – g. 21:00
➳ Bilety: Wstęp Wolny (co łaska do puszki)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Program (Koncerty):

Bakun x Emek

Bakun czyli Bart Meksuła, warszawski piosenkarz/raper. Razem z Emkiem tworzyli duet DRYF i współtworzą kolektyw eseude. Bakun pisze o swoich doświadczeniach, obserwacji świata i przeróżnych rozkminach. Pod koniec kwietnia ZOZI ukazała się jego epka “Wersje robocze” do której wszystkie bity uskutecznił Emek.

Emek czyli Maciek Młynarczyk, warszawski producent muzyczny. Pewien znany dziennikarz muzyczny napisał “uwielbiam jak te bity leją się jak po joincie”. Taka właśnie jest muzyka Emka, wszechstronna, płynna i w pewnym sensie enigmatyczna. W tym roku ukazała się jego debiutancka epka “Seaquences” która jest dostępna w formie t-shirtów z kodem QR.

RASP Lovers

to projekt artystyczny gitarzysty oraz kompozytora Szymona Wójcika powstały latem 2018 roku. Łamanie schematów, zabawa formą i konwencją, zestawianie ze sobą elementów na pierwszy rzut oka leżących daleko od siebie, tworzenie muzycznych oksymoronów i kontrastów są głównymi założeniami leżącymi u podstaw muzyki zespołu. Ciężko zaklasyfikować ją do jakiegokolwiek gatunku, jest to miks punku, awangardowego jazzu, elektroniki, muzyki improwizowanej oraz alternatywnego rocka. 26 października 2019 roku nakładem Howard Records ukazała się debiutancka płyta zespołu pod tytułem Romantic Alternative Schizophrenic Punk.

Program (DJ-Sety):

Jakoś Tak

to comiesięczna audycja Olgi Gniadzik w Radio Kapitał. W wolnych chwilach ucieka daleko od Gitarowego Grania w Rosa Vertov i Sun People na rzecz Hip Hopu, Grime, „UK Stuff” and DANCING Tings! Na urodzinach Radia nie będzie hip-hopu, ale za to usłyszycie dużą ilość muzyki elektronicznej (głównie breakbeats, bassline, szczypta jungle + dnb) idealnej do tańczenia, Yyyyeeeaaaahhhh!!

beluga trigga

niby ryba, ale ssak, połowa beluga stone, jedna dziesiąta P.Unity i Lato Miłości całym sercem. Generuje lekką falkę płetwą, a jak trzeba większej mocy używa tajnej dziurki między brwiami.

Dawanko Special

DJ Wonton Destruction & DJ ODEEPS & MISS JEZIERSKY – Gęsty kręcący się slushy wypełniony niespodziankami.

Choć słońce przygrzewa i sezon imprezowy rozkręca się w najlepsze, nie zapominajmy o wzajemnej trosce i wciąż trwającym zagrożeniu epidemiologicznym. Wszystkich i wszystkie z Was prosimy o zachowanie odpowiedniej ostrożności i dbanie o to, byśmy świętując razem czuły i czuli się bezpiecznie.

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami – do zobaczenia (i usłyszenia)!