Domówka #6 – 31.12.2016

Event details

  • 31.12.2016
  • 19:00
  • 70 PLN

Dzisiaj, we wtorek 27.12. od godziny 18:00 rozpoczynamy zapisy na naszą szóstą domówkę, która odbedzie się tradycyjnie ostatniego dnia roku w “Pardon, To Tu”. Zapisy można dokonać do 30.12 między 18:00 a 23:00 w “Pardon, To Tu” przy barze. Koszt 70 PLN. Więcej informacji poniżej.

Tradycyjnie i po raz szósty zapraszamy wszystkich na coroczna wspólnie spędzoną domówkę w dniu 31.12.2016.

Od 27.12. (wtorek, g. 18:00) do 30.12 będą trwać przy barze zapisy na listę gości. Obowiazkiem jest przyjść osobiście do ‘Pardon, To Tu’ i sie zapisać.

UWAGA: tylko osoby które będą 31.12 na liście gości mogą uczestniczyć w domówce, niestety nikogo nie będziemy wpuszczać z “ulicy”.

Wstęp: 70 zł

Co was czeka:

Przy wejściu dla każdego będą 5 kupony do wyboru (tak samo jak w zeszłym roku):

– 1 kupon na 0,5l wódki (żołądkowa czysta de luxe lub luksusowa)
– 1 kupon na 1,0l wina
– 1 kupon na 5 dowolnych piw
– 1 kupon na 1,5l Cydru Starosłowiańskiego z Beczki

Prosilibyśmy abyście wzięli ze sobą własne KIELISZKI, bo tylu nie mamy…

Będzie jak zwykle coś do przegryzienia (Focaccia itp.), ale lepiej abyście przynieśli tradycyjnie własne jedzenie. Niżej więcej na ten temat.

Nie mamy nic przeciwko aby wnieść własny szampan, ale tylko szampan. (Inne alkohole, soki, napoje gazowane prosimy nie wnosić do lokalu) – natomiast nie udostępnimy wam kieliszków do tego szampana, prosimy przynieść własne lub plastikowe kubki.

Nie mamy nic przeciwko, aby goście przynieśli własne ciasta, sałatki, kanapki itp., wręcz przeciwnie, zachęcamy was do tego!

Cena biletu nie obejmuje jedzenia. Nie będzie żadnego bufetu z przekąskami.

Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy to brać pod uwagę, tzn. wykorzystamy wszystkie możliwe stoliki i krzesła do siedzenia, lecz nie dla wszystkich możemy to zagwarantować. Druga sala nie będzie otwierana!

Jak co roku jest to dla nas jedyna możliwość aby się też pobawić, zatem prosimy o wyrozumiałość jesli barmani nie beda trzeźwi.

Co do muzyki, to zobaczymy; ma być taneczna muzyka i co tam nam wpadnie do gustu… – – jak zwykle prosimy nie ingerować w nasz wybór muzyczny, tzn. nie będzie puszczane nic z youtube albo ze stick’ow itp. albo ‘spełnienie marzeń / życzeń’.

Ważne: wszyscy będą RAZEM SIEDZIEĆ przy stolach!!! nie będzie osobnych stolików.. za to parkiet do tańczenia albo stania…

Co jeszcze? Chyba wszystko. Jeśli byłyby jakieś pytania, to jesteśmy do waszej dyspozycji.

czekamy na was

pozdrawiamy

Pardon, To Tu