Domówka #5 w ‘Pardon, To Tu’, Czwartek, 31.12.2015, g. 19:00

Event details

  • Thursday | 31.12.2015
  • 19:00
  • 60 PLN

Dzien Dobry. Tradycyjnie i po raz piaty zapraszamy wszystkich na coroczna wspólnie spędzoną domówkę w dniu 31.12.2015.

Od 26.12. (g.18:00) do 30.12 będą trwać przy barze zapisy na listę gości. Obowiazkiem jest przyjsc osobiscie do ‘Pardon, To Tu’ i sie zapisac.

UWAGA: tylko osoby które będą 31.12 na liście gości mogą uczestniczyć w domówce, niestety nikogo nie będziemy wpuszczać z “ulicy”.

Wstęp: 60 zł

co was czeka:

Przy wejściu dla każdego będą 5 kupony do wyboru (tak samo jak w zeszłym roku):

– 1 kupon na 0,5l wódki (żołądkowa czysta de luxe) lub pigwowki
– 1 kupon na 1,0l wina
– 1 kupon na 5 dowolnych piw
– 1 kupon na 1,5l Cydru Dzik z Beczki

Prosilibyśmy abyście wzięli ze sobą własne KIELISZKI, bo tylu nie mamy…

Będzie jak zwykle coś do przegryzienia (Focaccia itp.), ale lepiej abyście przynieśli tradycyjnie własne jedzenie. Niżej więcej na ten temat.

Nie mamy nic przeciwko aby wnieść własny szampan, ale tylko szampan. (Inne alkohole, soki, napoje gazowane prosimy nie wnosić do lokalu) – natomiast nie udostępnimy wam kieliszków do tego szampana, prosimy przynieść własne lub plastikowe kubki.

Nie mamy nic przeciwko, aby goście przynieśli własne ciasta, sałatki, kanapki itp., wręcz przeciwnie, zachęcamy was do tego!

Cena biletu nie obejmuje jedzenia. nie będzie żadnego bufetu z przekąskami.

Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy to brać pod uwagę, tzn. wykorzystamy wszystkie możliwe stoliki i krzesła do siedzenia, lecz nie dla wszystkich możemy to zagwarantować.

Jak co roku jest to dla nas jedyna mozliwosc aby sie tez pobawic, wiec prosimy o wyrozumialosc jesli barmani nie beda trzezwi.

Co do muzyki, to zobaczymy; ma być taneczna muzyka i co tam nam wpadnie do gustu… – – jak zwykle prosimy nie ingerować w nasz wybór muzyczny, tzn. nie będzie puszczane nic z youtube albo ze stick’ow itp albo ‘spełnienie marzeń / życzeń’.

Ważne: wszyscy będą RAZEM SIEDZIEĆ przy stolach!!! nie będzie osobnych stolików.. za to parkiet do tańczenia albo stania…

Co jeszcze? Chyba wszystko. Jeśli byłyby jakieś pytania, to jesteśmy do waszej dyspozycji.

czekamy na was

pozdrawiamy

Pardon, To Tu