DJ Grzegorz, DJ Jacques de Poitiers, DJ Maciej grają na urodzinach DJ Daniela z/w Pardon, To Tu

Event details

  • Saturday | 15.07.2023 to Sunday | 16.07.2023
  • 20:00
  • Aleja Armii Ludowej 14, 00-637, Warszawa

DJ Daniel przed wyjazdem do Kirgistanu zamienia woń męskiej szatni w wabiące nozdrza perfumy haute couture, a to wszystko z okazji swoich urodzin. Dołączy do niego djska śmietanka towarzyska – nie mylić z zasmażaną używaną do klusek.

▪ Data: Sobota, 15.07.2023
▪ Start: 20:00 do rana
▪ Wstęp wolny, zrelaksowany, otwarty na zabawę.
▪ Buty do tańca
▪ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

DJ Daniel – gra tylko Tame Impala, lub udaje grę na gitarze nawet gdy ta w utworach nie występuje. Prywatnie tworzy mapy marzeń ze starych Die Zeit, a w ramach prezentów oczekuje na komplementy.

DJ Grzegorz – 5 lat temu puszczał znane piosenki na 40 urodzinach przyjaciela we dworze w Bronicach. Adele do dziś nie wierzy, że mężczyźni płakali i śpiewali równocześnie. Wychowany na De Mono i Wolnej Grupie Bukowina.

DJ Jacques de Poitiers – Wnuk Serge’a Gainsbourga i Jane Birkin, Dalidy i Giorgio Morodera powraca. Bezkompromisowy. Aż kapie pot z tranzystorów. „Po raz szósty ten sam numer szmira i chłam”. Paryska Olympia i warszawski Pardon To Tu na letniej trasie 2023. Mesdames, Mesdemoiselles, Messieurs: Jacques Is Back. (źródła podają, że również lubi De Mono, szczególnie na koncertach w Drelowie).

DJ Maciej – Poznańskie skrzydło lewatywy /alternatywy/, ma prawdopodobnie punkowe serce, ale barokową głowę. Jeśli Prawo to Pięść. Jeśli miłość to Casablanka. Skory do rozmów i wymiany myśli, lubi obrażać, opiekować się. Nieodpowiedzialny i skrajnie oddany. Ojciec dwóch synów, poeta, wokalista i masochista. Bamber. Ćwierć Góral, ćwierć Ukrainiec. Urodzony w 1975 roku, co może świadczyć o chorobie dwubiegunowej i skłonności do przyrządzania posiłków w niewielkim gronie bliskich osób.