Dave Douglas – Engage

Event details

  • Wednesday | 17.07.2019
  • 20:45
  • Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
KUP BILET / BUY TICKETS

 

W lipcu, na jedynym w Polsce koncercie, będziemy gościć wyjątkowego nowojorskiego trębacza jazzowego Dave’a Douglasa, który zaprezentuje u nas swój nowy projekt “Engage”. W skład tego projektu wchodzą niezwykli muzycy, jakimi są, gitarzysta zespołu Tortoise – Jeff Parker, wiolonczelistka Tomeka Reid / kontrabasista Nick Dunston i perkusistka Kate Gentile. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Środa, 17.07.2019 – g. 20:45
Bilety: 59 PLN (przedsprzedaż) i 69 PLN (w dniu koncertu)

Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Dave Douglas – trumpet
Jeff Parker – guitar
Tomeka Reid – cello
Nick Dunston – bass
Kate Gentile – drums

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going. / lub w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’ i od 19.06.2019 w “Pardon, To Tu” przy barze (kolekcjonerskie bilety)

➳ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona

Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

Dave Douglas

“Trębacz, kompozytor, producent, wydawca, autor muzycznego podcastu a przede wszystkim improwizator. Właściwie trudno uwierzyć, że ma dopiero 56 lat. W swym muzycznym dorobku ma przecież 16 lat i ponad 20 płyt z Masadą Johna Zorna, projekty z artystami tak odmiennymi jak Anthony Braxton i Sheryl Crow – z Suzan Vegą i Hanem Benninkiem, Fredem Herschem i Myrą Melford, Urim Cainem i Patricią Barber – i tak dalej i tak dalej. Wreszcie, co wszak najważniejsze, mamy jego autorskie przedsięwzięcia: Brass Ecstasy, Keystone, a ostatnio kwintet Soundprints z Joe Lovano i własny kwintet pełen młodzieży na czele z Jonem Irabagonem, Lindą Oh, Mattem Mitchelem i Rudym Roystomem. Wielu z nas słyszy w życiu mniej płyt i zespołów niż Dave Douglas nagrał a niemal w każdym muzycznym zjawisku, w którym brał udział, stawał się postacią pierwszoplanową.” – Kajetan Prochyra (Jazzarium.pl)

Patroni:
MAGIEL – Niezależny Miesięcznik Studentów SGH i UW