Co kryje las? – warsztaty dla dzieci

Event details

  • Saturday | 23.07.2016
  • 12:00

Co kryje las? Zapraszamy na leśne warsztaty do Pardon, To Tu  Wspólnie odkryjemy tajemnice lasów i jego mieszkańców. Zapraszamy do kreatywnej zabawy. W czasie zajęć uczestnicy będą wykonywać ozdoby – leśne zwierzaki, wykorzystując do tego nietypowe materiały. Do zobaczenia!

Projekt „Kropka w kropkę” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności plastycznych, a także odkrycie talentów i możliwości jakie kryją się w każdym dziecku. Chcielibyśmy, aby Kropka w kropkę… była pozytywną energią inspirującą innych do działania, a także przyjemnym akcentem w ferworze codziennego życia.