CEL (Felix Kubin & Hubert Zemler)

Event details

  • 31.01.2024
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa

Na naszym pierwszym koncercie w 2024 roku wystąpi jeden z najbardziej wszechstronnych, zaskakujących i ekscentrycznych niemieckich twórców muzyki elektronicznej oraz ceniony przez wszystkich polski muzyk, który od lat udoskonala grę na perkusji i zgłębia tajniki improwizacji i eksperymentu.

Jest nam bardzo miło zaprosić na koncert Felixa Kubina oraz Huberta Zemlera, którzy wspólnie jako CEL zaprezentują wydany w 2023 r. w wytworni “Bureau B” album “Gegenwelt“. Czeka na nas mieszanina dzikich, nieokiełznanych dźwięków rodem z kreskówek, hybrydy art rocka i soundtracku do filmu szpiegowskiego. CEL to wielowarstwowe utwory, w których przy każdym kolejnym odsłuchu odkrywa się nowe zaskakujące elementy. UWAGA: Na tym koncercie miejsca siedzące będą tylko w ograniczonej ilości na naszej antresoli! Zapraszamy bardzo serdecznie!!

🔸 Informacje:

▪ Data: Środa, 31.01.2024
▪ Wejście na koncert: 19:00
▪ Rozpoczęcie koncertu: 20:30
▪ Bilety: 59 zł (przedsprzedaż) / 69 zł (w dniu koncertu)
▪ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

🔸 Miejsca Siedzące:

▪ UWAGA: Na tym koncercie miejsca siedzące będą tylko w ograniczonej ilości na naszej antresoli! Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym na wspomnianej antresoli o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

🔸 Bilety:

▪ Nasza strona internetowa: https://pardontotu.pl/programme
▪ Stacjonarnie u nas przy barze (bilety kolekcjonerskie)
▪ W aplikacji GOING oraz w salonach Empik
▪ Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane

🔸 Skład:

▪ Felix Kubin – syntezatory, elektronika
▪ Hubert Zemler – perkusja, elektronika

🔸 CEL [Felix Kubin | Hubert Zemler]:

Felix Kubin to jeden z najbardziej wszechstronnych, zaskakujących i ekscentrycznych niemieckich twórców muzyki elektronicznej. Muzykę zaczął nagrywać już jako dwunastolatek, a dwa lata później założył pierwszą kapelę o urokliwej nazwie “Die Egozentrischen 2”. Od tego czasu nagrywał, koncertował, tworzył muzykę do słuchowisk radiowych, filmów czy instalacji, a także tworzył dłuższe i bardziej efemeryczne projekty muzyczne, współpracował między innymi z Mitch & Mitch czy Wojtkiem Kucharczykiem. Młodszy od niego o ponad dekadę Hubert Zemler od młodości doskonalił grę na perkusji oraz zgłębiał tajniki improwizacji i eksperymentu. Współpracował między innymi z Johnem Tilburym, Wacławem Zimplem, Piotrem Kurkiem, Hashtag Ensemble czy Mitch & Mitch. Zemler jest cenionym interpretatorem muzyki nowej, improwizatorem, twórcą muzyki do filmów i animacji.

Wspólnie, jako CEL, muzycy wydali dwie płyty: w 2019 roku „CEL” oraz w kwietniu tego roku „Gegenwelt”, obie nakładem kultowej wytwórni Bureau B z Hamburga. Na najnowszym krążku zderzają ze sobą dwa nurty niemieckiej muzyki: rytmy Motorik 4/4 wykreowane przez Jakiego Liebezeita z Can i Klausa Dingera z Kraftwerku oraz loopów przywodzących na myśl wczesnych pionierów Neue Deutche Welle jak Der Plan. Na płycie można również usłyszeć Mechatronikon — najnowszy instrument Kubina skonstruowany przez inżyniera Larsa Vaupela. Muzyka zespołu CEL to mieszanina dzikich, nieokiełznanych dźwięków rodem z kreskówek, hybrydy art rocka i soundtracku do filmu szpiegowskiego. CEL to wielowarstwowe utwory, w których — przy każdym kolejnym odsłuchu — odkrywa się nowe zaskakujące elementy.

🔸 Zapisz się do naszego newslettera:

http://eepurl.com/g7wmaf

🔸 Pardon, To Tu

▪ https://pardontotu.pl/
▪ https://www.instagram.com/pardontotu/
▪ https://twitter.com/PardonToTu
▪ https://www.tiktok.com/@pardontotu
▪ https://www.facebook.com/pardontotu
▪ https://www.threads.net/@pardontotu