asthma – Koncertowa Premiera Płyty “Nowe Życie” + Goście

Event details

  • Sunday | 18.06.2023
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa

Od 2020 r., kiedy po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno, swoim mocnym, bezpośrednim, ale przede wszystkim szczerym przekazem w mgnieniu oka poruszył nie tylko publikę ale i też branżę hip-hopowa. W swoich tekstach nie unika bezpośredniego przekazu społecznościowego czy politycznego, a jego nowa płyta “nowe życie”, która swoją premierę miała 19.05.2023 (Def Jam Recordings), po raz kolejny potwierdza, że jego autentyczny styl to powiew świeżości w rodzimym rapie.

Czujemy się wyróżnieni, że w połowie czerwca, będziemy mieli ten zaszczyt zaprosić na pierwszy koncert prezentujący materiał z nowej płyty, na którym wystąpi w zespołowym składzie “asthma”!! PS.: Na koncercie wystąpią również goście którzy pojawili się na najnowszym krążku, o czym już niebawem!

Data: Niedziela, 18.06.2023
Wejście na koncert: 19:00
Rozpoczęcie koncertu: 20:30
Bilety: 39 zł (przedsprzedaż) / 49 zł (w dniu koncertu)
Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

UWAGA: Na tym koncercie nie przewidujemy miejsc siedzących

asthma

🔸 asthma – wokal
🔸 Szymon Górka – bas
🔸 Jan Rusin – perkusja
🔸 Plash – decki

Bilety:

▶ Nasza strona internetowa: https://pardontotu.pl/programme
▶ Stacjonarnie u nas przy barze (bilety kolekcjonerskie)
▶ Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane

asthma

raper młodego pokolenia pochodzący z Bielska-Białej. Reprezentant wytwórni Def Jam Recordings Poland. Zdobywca nagrody Lech Polish Hip-Hop Music Awards w kategorii Odkrycie Roku, 1. miejsce w zestawieniu Same Sztosy 2020! Radia Kampus, artysta odpowiedzialny za mikrowstrząs za sprawą singla “Centrala”, który poruszył nie tylko publikę ale i branżę. Jego debiutancki krążek „manifest”, który powstał we współpracy z producentem Młodym miał swoją premierę 22.10.2021.

asthma swoją autentyczność ugruntował podczas pierwszej trasy koncertowej odwiedzając wraz z zespołem ponad 10 miast by następnie latem zawitać na większej scenie OFF Festivalu, Męskiego Grania, Great September, Sun Festivalu czy Słowackim festiwalu 4 Brothers. Podczas występu na gali Lech Polish Hip-Hop Music Awards doskonale sprawdził się w orkiestrowej aranżacji wykonując utwór asthmatic.

“manifest”, płyta której określenie gatunkowe stanowi sam tytuł. To nie kolejne zestawienie populistycznych utworów na generycznych bitach, lecz nowe oblicze polskiego hip-hopu. Zestawienie 10 utworów, które jest swojego rodzaju parabolą emocjonalną owocuje w wiele ciekawych gości takich jak KRS-One, czy Kacha z Coalsów po tytułowy utwór, na którym znajdziemy 10 zwrotek od różnych artystów.

Druga płyta asthmy nowe życie ukaże się 19.05.2023, nakładem wytwórni Def Jam Recordings. Na płycie pojawią się m.in. Rosalie., Miętha, HAŁASTRA, Łajzol czy Ofelia. Artysta tym razem postawił na różnorodność oddając każdy utwór innemu producentowi. Muzycznie znajdziemy tam twórczość m.in. 1988, SHDOW, Moo Latte czy ka-meal.

“nowe życie” to nie ostatnie dwa słowa artysty w tym roku. 2023 będzie bardziej owocny niż cała kariera rapera dotychczas. Niedaleko po premierze płyty ukaże się trzeci sezon serialu Belfer, w którym asthma gra jedną z ról pisząc do niego wiersze własnego autorstwa. Muzycznie na horyzoncie widnieje kolejne wydawnictwo, które na ten moment pozostaje tajemnicą.