2 Nights with the FIRE! ORCHESTRA – Jedyne Koncerty w Polsce | Bilet 1-Dniowy

Event details

  • 25.05.2023
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa

Nie opadł jeszcze kurz po lutowych koncertach z zespołem “The End”, a mamy już teraz olbrzymią przyjemność zaprosić na kolejne dwa bardzo wyjątkowe koncerty z saksofonistą Matsem Gustafssonem na czele: Napawa nas duma, że pod koniec maja 2023 r. będziemy gościć u nas na pierwszych klubowych, pierwszych w Warszawie i jedynych koncertach w Polsce wyjątkowy 17-osobowy zespół który słynie z wybuchowej mieszanki współczesnej awangardy, kosmicznego free jazzu czy progresywnego rocka. Drodzy goście, bardzo serdecznie zapraszamy na dwa wieczory z legendarną FIRE! Orchestra!

◻️ Data: Środa & Czwartek, 24. & 25.03.2023
◻️ Wejście na koncert: 19:00
◻️ Rozpoczęcie koncertu: 20:30

◻️ Bilety:
🔹1-Dniowe: 129 zł (przedsprzedaż) / 139 zł (w dniu koncertu)
🔹2-Dniowy Karnet: 240 zł **

** Osoby, które zakupiły dwudniowy karnet otrzymają przed wejściem na koncert na bramce za okazaniem biletu limitowaną opaskę, która upoważnia do wstępu na pierwszy i na drugi wieczór koncertowy

◻️ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

◻️ UWAGA: Na tych dwóch koncertach miejsca siedzące będą dostępne w ograniczonej liczbie tylko na naszej antresoli! Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

 ◻️ Fire! Orchestra

🔸 David Sandström – wokal, perkusja
🔸 Delphine Joussein – flety, elektronika
🔸 Susana Santos Silva – trąbka
🔸 Goran Kajfes – trąbka
🔸 Mats Äleklint – puzon, suzafon
🔸 Heida Karine Johannesdottir – tuba
🔸 Fredrik Ljungkvist – klarnet, saksofon tenorowy
🔸 Mette Rasmussen – saksofon altowy
🔸 Anna Högberg – saksofon altowy
🔸 Mats Gustafsson – dyrygentura, saksofon barytonowy, flet
🔸 Josefin Runsteen – skrzypce, wibrafon, perkusjonalia
🔸 Julien Desprez – gitara
🔸 Martin Hederos – organy
🔸 Alexander Zethson – piano
🔸 Juan Romero – perkusjonalia
🔸 Johan Berthling – bas
🔸 Blanche Lafuente – perkusja, elektronika
🔸 Mikael Werliin – dźwięk

◻️ Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich), w aplikacji GOING oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane

◻️ Fire! Orchestra

W 14-ym roku ich działalności Fire! Orchestra powraca ze swoim najbardziej ambitnym jak dotąd dziełem, licząc w większości skandynawską – z silnym francuskim akcentem – obsadę (nie mniej niż 17 członków).

Podczas gdy popularny i szeroko chwalony album “Arrival” jest wyjątkowo ważnym wydawnictwem w katalogu zespołu, najnowsze monumentalne wcielenie zespołu oparte na potrójnym albumie „ECHOES” podnosi stawkę.

Nagrany w legendarnym studiu Atlantis w Sztokholmie i pięknie zmiksowany przez Jima O’Rourke album “Echoes” jawi się jako bardzo otwarty, oddychający, organiczny, szczegółowy i dynamiczny album.

“Echoes” to dwugodzinne dzieło o epickich proporcjach; pełna piękna, energii, zapadających w pamięć pasaży i oszałamiającej muzykalności, obejmująca progresywny rock, współczesną awangardę, kosmiczny free jazz, etniczny eksperymentalizm i nie tylko. Sprawienie, by wszystko to płynęło w tak naturalny sposób od początku do końca, to wspaniałe osiągnięcie.

Z korzeniami w wielu różnych kreatywnych stronach muzycznych, ta wersja Fire! Orchestra wywróci wszystko do góry nogami w wielkich eksplozjach piękna. Muzycy tego nowego wcielenia “Fire! Orchestra” mają doświadczenie w takich zespołach jak Refused, The Thing, Tape, Nout, Tonbruket i wielu innych.

◻️ Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich) oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane