2 Nights with Peter Brötzmann | Jason Adasiewicz | John Edwards | Steve Noble – Jedyne Koncerty w Polsce

Event details

  • 07.02.2023
  • 20:30
  • Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa

Czekaliśmy niecierpliwie na jego powrót na naszą scenę i wreszcie możemy potwierdzić, że w lutym 2023 wystąpi u nas jeden z najważniejszych improwizatorów wszech czasów, saksofonista, malarz, maestro Peter Brötzmann – wraz z jego sztandarowym kwartetem składającym się z wibrafonisty Jasona Adasiewicza, kontrabasisty Johna Edwardsa i perkusisty Steve’a Noble. Warto podkreślić, że koncerty tego rzadkiego kwartetu odbędą się tylko u nas w Warszawie i w legendarnym “Cafe Oto” w Londynie. Zapraszamy i do zobaczenia!

▶ Data: Wtorek & Środa, 07. & 08.02.2023
▶ Wejście na koncert: 19:00
▶ Rozpoczęcie koncertu: 20:30
▶ Bilety: 79 zł (przedsprzedaż) / 89 zł (w dniu koncertu)
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

▶ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona. Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

▶ The Quartet

➳ Peter Brötzmann – saksofony
➳ Jason Adasiewicz – wibrafon
➳ John Edwards – kontrabas
➳ Steve Noble – perkusja

▶ Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, na portalu kicket.com, stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich) oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane