17.12.2011, od godz 20.00 zapraszamy na druga odslone
 Pardon, It’s Now #2
  
czyli
“CJ BOYD & DOMINISTRY”
 Oto drugi koncert z niezwykłej serii „Pardon It’s Now!!!” w klubie Pardon To Tu. Tym razem znów dochodzi do niepowtarzalnego, bezprecedensowego spotkania dwóch muzyków, którzy nigdy wcześniej ze sobą nie grali, pochodzą z odległych krajów i mają świra na punkcie tworzenia. To muzyczne ryzyko, zabawa i przyjemność ze spotkania dwóch ludzi którzy ogromną część życia spędzają właśnie na muzycznych (i nie tylko) wojażach, eksperymentach
i wyjątkowych spotkaniach.

C.J. BOYD jest twórcą i kontrabasistą który od lat jest właściwie w nieustającej trasie. Solowa działalność zajmuje większość jego czasu i wysiłku, ale stoi też na czele projektu Kirtan Choir (dawniej znany jako CJ Boyd Sextet), a także gra w zespole Move.
Od marca 2008 roku, C.J. trwa w nieustającej podróży po Ameryce Północnej i Europie, grając średnio 5 dni w tygodniu w bardzo różnych miejscach i sytuacjach, przebywając nie więcej niż tydzień lub dwa w jednym mieście. Podczas gdy wraca do swojej ojczystej ziemi podróżuje Jambulansem, przerobionym ambulansem, który został przystosowany do jazdy na oleju roślinnym. Co może wydawać się trochę prawie bezdomność z wyboru, w rzeczywistości jest swoistą, subtelną sztuką bycia zawsze u siebie w domu, niezależnie od lokalizacji. Muzyka jest dla niego wszystkim, domem bez fizycznego miejsca.

DOMINISTRY – Dominik Strycharski (ur. 1975) – polski kompozytor, flecista prosty, wokalista, improwizator, performer i publicysta. Gra i komponuje współczesny jazz, w wielu elektrycznych i akustycznych odsłonach, muzykę współczesną, elektroniczną, teatralną, posthiphop, noise a także różne odmiany improwizowanej muzyki, we własnym zespole Pulsarus. Zajmuje się także współczesnymi odmianami wokalistyki oraz jako jeden z niewielu w Polsce nowoczesnymi fletami prostymi.

Pulsarus powstał w lecie 2003 roku, od 2006 roku działający jako trio: Dominik Strycharski (zelektronizowane flety proste, wokal, elektronika, lider), Jakub Rutkowski (bębny akustyczne i elektroniczne), Aleksander Papierz (saksofony). Zadebiutował w maju 2005 roku płytą Digital Freejazz wydaną przez Tone Industria. Pulsarus wystąpił na festiwalu Art Rhytmic Depot w Gdańsku w 2005 roku i dwukrotnie na Warsaw Summer Jazz Days (w 2005 i 2006), a także na JAZ festiwalu w Zabrzu oraz Slot Art Festiwal. 1 grudnia 2006 miała premierę druga płyta, nagrana przy gościnnym udziale saksofonisty Aleksandra Papierza, który zastąpił Piotra Rachonia w stałym składzie grupy, i Tomasza Gwincińskiego. Album Squared Rotoscope wyprodukował Piotr Pawlak. Obecny stały skład zespołu to Dominik Strycharski, Aleksander Papierz, Jakub Rutkowski.
W czerwcu 2009 ukazała się trzecia, najważniejsza płyta tria FAQ. Tym razem do współpracy z triem zaproszeni zostali specjalni goście, Mikołaj Trzaska, Adam Pierończyk, Wojciech Waglewski, oraz Jan Peszek.

Start godz. 20:00
Wstęp : 15 zł