Dzisaj, 24.04.2012, godz. 21:00, Bilety 20 zl / 10 zl

Koncert Obara Kądziela Trela Electrically

Maciej Obara – sax
Marek Kądziela – guitar
Michal Trela – drums
Obara Electrically to nowy skład, powstały z inicjatywy wybitnego polskiego saksofonisty Macieja Obary, znanego ze współpracy z muzykami takimi jak Tomasz Stańko, Antoi Roney, Alex Tuomaril, Jakob Bro, Anders Jormin, Joey Baron, Ralph Alessi, Mark Helias, Nasheet Waits, John Lindberg i Harvey Sorgen. 
Maciej Obara znany jest ze swojego charakterystycznego stylu oraz silnej osobowości muzycznej. Jest muzykiem ciągle poszukującym i poszerzającym swoje horyzonty o nowe projekty z partnerami chcącymi nadać nowy kierunek współczesnej muzyce jazzowej… 
Electrically to otwarte trio z gitarzystą Markiem Kądzielą i perkusista Michałem Trelą – muzykami od wielu lat kojarzonymi z najbardziej poszukującymi odmianami jazzu i muzyki improwizowanej. 
Zderzenie trzech tak silnych osobowości i indywidualności zrodziło w rezultacie muzykę, której nie da się zamknąć w konkretnym stylu, bardzo głęboką, osobistą i przestrzenną. Coś dla miłośników ballady i skandynawskiej melancholii, a także energetycznej spontaniczności. 
Wstep: 20 zl / 15 zl (studenci / uczniowie /emeryci)