Serdecznie zapraszamy dzisiaj we wtorek 29.05.2012 na koncert

ARSZYN / DUDA (czyli Krzysztof Topolski / Tomasz Duda)
UWAGA: START KONCERTU g. 22:30!!!
KRZYSZTOF TOPOLSKI – elektronika
TOMASZ DUDA – saksofony
Muzycy współpracują od roku 2008 uprawiając improwizację elektroakustyczną. 
W rouku 2010 opublikowali w warszawskiej wytwórni Lado ABC album ŚĘ.
Koncertowali w wielu klubach galeriach i centrach sztuki w Polsce m.in. Chłodna 25, CSW Znaki Czasu w Toruniu, Fabryka Sztuki w Łodzi oraz w londyńskim klubie Vortex w ramach festiwalu Jazz and Experimental Music from Poland 2011. 
Tomasz Duda
Urodzony 06.02.1972 roku w Dębicy. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dębicy, Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Rzeszowie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie saksofonu prof. Andrzeja Rzymkowskiego.
Brał udział w warsztatach prowadzonych przez Bruno Chevillon (2004), w warsztatach i sesjach muzyki improwizowanej w Conservatoire National de Région de Strasbourg (2004), 
Seminarium i Kursie Mistrzowskim prowadzonym przez prof. Güntera Priesnera z Hochschule für Musik Nürberg-Augsburg (2002), Międzynarodowych Kursach Muzyki Elektronicznej Accanthes/IRCAM w Krakowie (2000) (jako stypendysta Rządu Francuskiego oraz Stowarzyszenia Artystycznego Muzyka Centrum), Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Gdańsku (1999), Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach (1993) i kilkakrotnie w Warsztatach Jazzowych w Brzozowie.
Współpracował i współpracuje z takimi artystami jak: Bruno Chevillon, Marek Chołoniewski, 
Tadeusz Sudnik, Frideric Blondy, Tomasz Stańko, Rafał Mazur, Michał Górczyński, Ireneusz Socha, Tworzywo sztuczne, Bassisters Orchestra, m.bunio.s, Fisz, Raphael Rogiński, Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki, Kasia Nosowska, Smolik, Tomasz Gwinciński, Krzysztof Knittel.
Jest członkiem zespołów: Baaba, Pink Freud, Saksofort, Mitch and Mitch, Tołhaje, Ania Dąbrowska, Kasia Nosowska. 
Krzysztof Topolski
Elektroakustyczny improwizator, autor soundartowych projektów, perkusista. Był stypendystą Museums Quartier w Wiedniu, oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W roku 2009 wraz z Mariuszem Warasem stworzył instalację Fabryka w CSW “Znaki Czasu” w Toruniu, 
a także prezentował utwór Folk Science jako część projektu Pandemonium w AC Institute 
[Direct Chapel] w Nowym Yorku.
W jego pracy kluczowe pojęcia to noise i soundscape. Interesują go poszukiwania w sferze perkusji oraz live electronic, muzyka improwizowana i elektroakustyczna, komponuje przy użyciu komputera, tworzy instalacje dźwiękowe i interaktywne. Organizuje prezentacje i wykłady poświęcone muzyce współczesnej i sztuce dźwięku oraz prowadzi warsztaty. 
Grał na perkusji w zespołach: Kobiety oraz Ludzie. Współpracuje, współpracował lub występował okazjonalnie z takimi artystami, kuratorami lub grupami jak : Mariusz Waras, Laurenz Theinert, 
Daniel Muzyczuk, Tomasz Duda, M.bunio.S, Emiter, Thomas Lehn, Andrew Sharplay, 
Mikołaj Trzaska, Hoec, Dj Wojak, free103point9, Wojtek Mazolewski, Ania i Adam Witkowscy, Lukas Jiricka, Tomasz Ziętek, Martin Blazicek, Dominik Bukowski, Hevelius Brass, XV Parowek, Tianna Kennedy, Damian Catera, Łukasz Ciszak, Janusz Mackiwicz, Columbus duo, Paulus, Łukasz Kos, Tomek Kopcewicz, Dagna Sadkowska, Michał Górczyński.
Jest członkiem PSeME (Polish Society for Electroacoustic Music).