Piatek, 27.07.2012, godz. 21.00 bardzo serdecznie zapraszamy na 
Afrobeat Night with DJ FlaQ
 Zapraszamy bardzo serdecznie na wyjatkowy wieczor z nasza ulubiona muzyka czyli AFROBEAT!!!

Maciej Flakiewicz – DJ FlaQ, kolekcjoner płyt winylowych.

Członek kolektywu DJ’skiego “Uratujmy Afrobeat w Warszawie”.
Głównym tematem podróży muzycznych DJ FlaQ jest Afryka i Ameryka Płd. z lat 60-tych i 70-tych oraz ich późniejsze adaptacje z Całego Świata.

“Uratujmy Afrobeat w Warszawie” to przedsięwzięcie Afro fascynatów z różnych zakątków Polski, którzy zdecydowali się połączyć siły aby wypełnić Afrobeatową ciszę w polskim eterze i na polskich parkietach. Począwszy od klasycznych afrobeatowych brzmień lat 70tych, afrykańskiego funku i disco, etiopskiego jazz, angolańskiego merengue, ghanijskigo highlife’u, kongijskiego soukousu, aż po nową muzykę z nocnych klubów od Luandy po Dodome, chcemy aby afrykańskie brzmienia, tak jak wszędzie na świecie, na stałe zagościły także w polskich klubach oraz repertuarach polskich zespołów i DJ’ów.

„Uratujmy Afrobeat w Warszawie” piszą o sobie: Wypełniamy afrobeatową ciszę w polskim eterze i na polskich parkietach.
Jesteśmy grupą zapaleńców zafascynowanych starym i nowym afrykańskim AfroBeat’owym brzmieniem. Tak jak w każdym szanujacym sie mieście na świecie: powstają AfroBeat’owe zespoły, organizowane są Afroimprezy, powracają afrykańskie legendy, wznawiane są Afrobeat’owe nagrania i płyty, wiec dlaczego nie mamy robić tego wszystkiego w Warszawie ???

Uratujmy AfroBeat w Warszawie! To miejsce gdzie dzielimy się afrykańska muzyką i kontaktujemy się po to by Afryka ożyła zarówno w Warszawie jak i w każdym mieście w Polsce i na świecie. :-))

Muzycznie wszystko zaczęło się w Afryce wszyscy to wiemy, a w Warszawie nic się nie dzieje pod AfroBeat’owym wzgęldem – zmienimy to!!! Pomóżcie nam tworzyć te stronę by tego dokonać. :-)) Gdziekolwiek jesteście dajcie nam znać czy tak samo jak my kochacie bawić się przy Afrobeat’owych brzmieniach. Czekamy. 🙂

*** keeping the spirit of Fela***

 http://www.facebook.com/we.love.afrobeat
www.facebook.com/pardontotu